Mikołaj Krawczyk w czarnej koszulce
East News

Mikołaj Krawczyk pokazał urocze zdjęcie z dziećmi. Ten widok rozczula!

Mikołaj Krawczyk w czarnej koszulce
East News

Mikołaj Krawczyk i jego żona Sylwia Juszczak niedawno zostali rodzicami. Oboje mają synów z poprzednich związków, ale niedawno powitali na świecie pierwszą córeczkę, która całkowicie skradła ich serca. Do tej pory aktorzy nie zdradzili, jakie imię wybrali dla swojej pociechy, ale za to chętnie chwalą się jej zdjęciami na Instagramie. Teraz Mikołaj Krawczyk pokazał uroczą fotografię z córeczką i dwoma synami. Zobaczcie poniżej!

Mikołaj Krawczyk pokazał swoje dzieci

Mikołaj Krawczyk doskonale odnajduje się w roli ojca, co chętnie uwiecznia na fotografiach. Jakiś czas temu aktor pokazał, jak spędza czas z córeczką, a teraz pochwalił się nowym rodzinnym zdjęciem. Mikołaj Krawczyk wybrał się z córką i synami na spacer. Oczywiście najmłodsza pociecha aktorka wygodnie leżała w wózku, a dwa chłopcy Mikołaja - Michał i Robert doglądali swojej siostry. 

Przy okazji MIkołaj Krawczyk zdradził, że razem z dziećmi spędził wyjątkowo aktywny dzień. Wierzymy, bo na zdjęciu widać boisko. Oczywiście aktor ani razu do tej pory nie pokazał twarzy swoich dzieci - ani starszych synów, ani malutkiej córeczki. Myślicie, że to się niebawem zmieni?

 

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak niedawno powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak całują się na spacerze
Instagram

Para ma córkę i po dwóch synów z poprzednich związków

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak pozują do zdjęcia z wózkiem
Instagram

 

Więcej na temat Mikołaj Krawczyk
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08