Michał Szpak odpadł z programu Agent

Michał Szpak skomentował swoją porażkę w "Agencie": "Straciłem przede wszystkim ludzi"

Michał Szpak odpadł z programu Agent

Michał Szpak skomentował swoją porażkę w programie "Agent". Muzyk w Dzień Dobry TVN opowiedział dlaczego płakał po tym, jak Kinga Rusin ogłosiła, że to właśnie on jest kolejnym uczestnikiem, który musi pożegnać się z show TVN. Szpak w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem zdradził jakie emocje mu towarzyszyły, kiedy odpadł z "Agenta". Przy okazji zdradził, że wczorajszy odcinek oglądał w towarzystwie Sylwii Szostak i Dominiki Tajner.


To były takie emocje, tacy wspaniali ludzie pomimo tego, że musieliśmy rywalizować to stworzyliśmy jakieś takie pakty miedzy sobą i to było cudowne. I w momencie kiedy dowiedziałem się, że odpadam, wiedziałem że wypadam z tej konkretnej gry i to było dla mnie smutne dlatego, że nie dość, że traciłem przygodę, że wyjechałem z takiego pięknego kraju i musiałem wracać do takich codzienności, to jeszcze straciłem przede wszystkim ludzi, którzy są wspaniali. (...) Na jednej z setek, które były po każdej z konkurencji powiedziałem, że czekam na zadanie które mnie pokona. Takiego zadania się nie doczekałem, ale mam nadzieję, że jeśli będzie "Agent" w przyszłości to chce w nim wystąpić, mogę zmienić twarz- żartował Michał Szpak.

Prowadzący śniadaniowy program poruszyli również temat Eurowizji, na której Michał Szpak będzie naszym reprezentantem. Artysta w polskich preselekcjach pokonał takie gwiazdy jak Edyta Górniak i Margaret. Z jakim nastawieniem Michał Szpak jedzie na muzyczny konkurs?

Przede wszystkim czuje się wysłannikiem Polski i jest to jakaś wewnętrzna presja. Jadę tam, żeby sprawdzić swoje możliwości i przede wszystkim po to, żeby zaprezentować swój talent i żeby być reprezentantem Polski i zrobić to tak, żeby mój kraj był ze mnie dumny.

 

Żałujecie, że Michał Szpak odpadł z programu "Agent"?

 

Zobacz także: Michał Szpak pozuje z fanami, po czym odjeżdża... takim autem! Zobaczcie! ZDJECIA

 

Michał Szpak o programie Agent.

Przy okazji zdradził jakie towarzyszą mu emocje przed konkursem Eurowizji.

Więcej na temat Michał Szpak Agent
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04