Michał Probierz to trener reprezentacji Polski w piłce nożnej. Po ostatnim meczu, gdzie pomimo przegranej 2:1 dla Holandii Polska zagrała na bardzo wysokim poziomie, Probierz zyskał duże uznanie fanów. Jednak nie tylko dobra gra naszej kadry zwróciła uwagę na selekcjonera drużyny Polski. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem fani zwrócili uwagę na ubiór 51-latka.

Reklama

To on ubiera Michała Probierza na mecze

Michał Probierz na meczu z Holandią postawił na elegancki look, który różnił się od tego, jaki pokazywali poprzedni trenerzy podczas Euro. Nic dziwnego, że wyszło genialnie, gdyż za stylizację selekcjonera drużyny Polski w piłce nożnej odpowiedzialny jest ekspert mody męskiej Michał Kędziora.

Ten projekt był nie tylko angażujący czasowo. Mógł też okazać się też trudny emocjonalnie – trzeba było liczyć się z krytyką, która mogła być miażdżąca
- wyjawił Michał Kędziora znany również jako Mr Vintage w rozmowie z Rp.pl.
Ten garnitur był bardzo prostym narzędziem do wyróżnienia się na tle innych trenerów, którzy w ostatnich latach preferują styl mniej elegancki i to okazało się skuteczne. Wszyscy to dostrzegli.
- dodał Kędziora.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała wymowne zdjęcie. Wszystko wydarzyło się przed meczem Polski

Michał Probierz
EastNews/ PAWEL SKRABA/REPORTER

Michał Kędziora postawił na klasykę. Wyznał, że nie niewiele trzeba, żeby się dobrze ubrać. Czasami wystarczy postawić na klasykę. Tak też było w tym przypadku. Trener na meczu z Holandią ubrany był w beżowy garnitur, kraciastą kamizelkę i granatowy krawat.

Michał Probierz kolejny raz zachwycił fanów stylizacją

Dzisiejszy mecz w Berlinie zapowiada się bardzo ciekawie. Fani trzymają kciuki za naszą reprezentację. Jednak nie da się nie zauważyć wyśmienitej stylizacji naszego trenera. Michał Probierz kolejny raz zachwycił swoim wyglądem.

Zobacz także
21.06.2024 Niemcy, Berlin, Stadion Olimpijski Mistrzostwa Europy UEFA Euro 2024 - mecz Polska - Austria fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Iwanczuk/Sport/REPORTER
Reklama

Tym razem trener Polski postawił na granatowy garnitur i kraciastą kamizelkę, dokładnie tą samą, co w podczas poprzedniego meczu. We stylizacji nie zabrakło białej klasycznej koszuli i granatowego krawata.

Michał Probierz
ot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Michał Probierz
JOHN MACDOUGALL/AFP/East News
Reklama
Reklama
Reklama