Mecz Polska-Austria zakończył się wynikiem 3:1 dla naszych przeciwników. Na początku nie zabrakło motywacji zespołu Polski, kiedy straciliśmy pierwszego gola. Na szczęście udało się doprowadzić do remisu. Później wyniki niestety ulegał coraz to nowszym zmianą na naszą niekorzyść.

Reklama

Robert Lewandowski w ogniu krytyki po przegranym meczu

Robert Lewandowski nie wszedł na murawę w meczu z Austrią w pierwszym składzie. Trener reprezentacji Polski Michał Probierz dopiero w dalszej części meczu postanowi wpuścić na boisko Lewego. Niestety piłkarz nie podołał, a w czasie od kiedy wszedł na murawę, Polska straciła dwa gole.

Emocji nie brakuje nadal. Pomimo tego, że mecz już się skończył. Na profilu Roberta Lewandowskiego pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Kibice twierdzą, że kapitan reprezentacji Polski mógł grać lepiej. Mecz z Holandią, który pomimo tego, że był przegrany, zachwycił fanów, którzy dostrzegli to, że brak Lewandowskiego dał więcej luzu, który przełożył się na dobrą grę naszych.

Zobacz także: Michał Probierz kolejny raz zachwycił stylizacją. Aż trudno oderwać wzrok

Robert Lewnadowski
Rex Features/East News
Reklama

Tym razem jednak pod ostatnim zdjęciem na Instagramie Lewy nie przeczyta za wiele miłych słów. Wręcz przeciwnie fani twierdzą, że bez Lewego poszłoby nam lepiej:

Zobacz także
Trzeba widzieć kiedy ze sceny zejść... niepokonanym.
Po co wszedłeś? Polska tak dobrze grała bez ciebie.. Lepsza ta drużyna bez ciebie, proszę, odejdź, dla Polski nic nie osiągnąłeś.
Czekamy na posta.... Robert czas odejść.
Wstyd.
Polska - kadra
Petr Josek/Associated Press/East News
Michał Probierz
EastNews/Grzegorz Wajda/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama