Lada moment rozpocznie się mecz drużyny Polski z reprezentacją Austrii. Fani odliczają minuty do tego wydarzenia. Wiele osób zastanawia się, kto pojawi się na trybunach podczas tego meczu na Euro 2024. Kibice ciekawi są, czy Anna Lewandowska będzie kibicowała swojemu mężowy Robertowi Lewandowskiemu.

Reklama

Anna Lewandowska wstawiła wymowne zdjęcie na Instagram

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para doczekała się dwóch córek i pomimo wielu plotek, jakie często obiegają Internet na temat rzekomych zdrad i rozstań małżeństwo idealnie się ze sobą dogaduje. Ania, Laura i Klara zawsze kibicują Lewandowskiemu i pomimo tego, że nie zawsze udaje się im pojawić na trybunach, trzymają kciuki za reprezentację Polski.

Na ostatnim spotkaniu Polski z Holandią Robert Lewandowski nie pojawił się na murawie. Wszystko za sprawą kontuzji. Na szczęście na dzisiejszym mecz z Austrią nie zabraknie na boisku kapitana naszej drużyny. Czy na trybunach pojawi się tym razem również żona piłkarza? Zdjęcie, które opublikowała na Instagramie Anna Lewandowska, nie daje wątpliwości. Na InstaStories żony Roberta pojawiła się fotografia, na której widzimy córeczki pary.

Zobacz także: Czarne chmury nad reprezentacją Polski. Ta wiadomość zaniepokoiła fanów reprezentacji

Ania i Robert Lewandowscy
Instagram@annalewandowska

Na dodanym zdjęciu widać jak Klara i Laura trzymają flagę Polski. Dziewczynki ubrane są w barwy biało-czerwone. Nawet paznokcie pomalowane mają właśnie w tych kolorach. Mama ubrała swoje córeczki w patriotyczne stroje z numerem na koszulkach ich taty.

Zobacz także
Reklama

Oznacza to, że na spotkaniu sportowym w Berlinie nie zabraknie Anny Lewandowskiej i dziewczynek. Jak myślicie obecność tak ważnych kibiców, zmotywuje Roberta Lewandowskiego jeszcze bardziej do wygranej z przeciwnikami? Trzymamy mocno kciuki!

Córki Lewandowskicj
Instagram@AnnaLewandowska
Reklama
Reklama
Reklama