Kinga Rusin, Martyna Wojciechowska Jolanta Pieńkowska Monika Olejnik Magda Gessler Magda Mołek
Kinga Rusin, Martyna Wojciechowska
East News/ONS
1/11
Kinga Rusin, Martyna Wojciechowska
East News/ONS

TVN ma już dwadzieścia lat! Z okazji jubileuszowych urodzin stacji, postanowiliśmy przyjrzeć się gwiazdom, bez których TVN by nie istniał. To właśnie ludzie stworzyli telewizję, która codziennie przyciąga przed telewizory miliony Polaków. Dziennikarze, prezenterzy, osobowości telewizyjne - informują, bawią, a czasem wzruszają do łez. Są z nami każdego dnia od wielu lat. Jak się zmienili? Przypominamy stare zdjęcia gwiazd TVN: Kingi Rusin, Martyny Wojciechowskiej, Doroty Gardias oraz Agnieszki Chylińskiej, której metamorfoza zaskakuje najbardziej!

 

Zobacz też: PLEBISCYT: Wellman i Prokop, a może Rusin i Kraśko? Głosuj na swoich ulubionych prowadzących "Dzień dobry TVN"

 

Zobacz fotogalerię!

 

Polecamy: Wybierz z nami HIT JESIENI 2017! Rodowicz, Marina i Przybysz potrzebują głosów. Kto prowadzi?

2/11
Jolanta Pieńkowska
East News

Jolanta Pieńkowska związana jest ze stacją TVN od 2006 roku. Początkowo jako prowadząca poranne pasmo "Dzień dobry TVN", a także współprowadząca "Miasta kobiet" i gospodyni swojego autorskiego programu "Druga strona medalu" w TVN Style. Obecnie pracuje w TVN24 BIS, gdzie jest prezenterka programu "Fakty z zagranicy".

 

3/11
Monika Olejnik
East News

Monika Olejnik z TVN związana jest od 1997 roku jako prowadząca program publicystyczny "Kropka nad i", który początkowo emitowany był na antenie TVN, a następnie TVN24.

 

4/11
Magda Gessler
East News

Magda Gessler od 2015 roku prowadzi w TVN program "Kuchenne rewolucje", w którym odmienia polskie restauracje. Jest również jurorkom popularnego kulinarnego reality show "MasterChef".

 

5/11
Magda Mołek
East News

Magda Mołek współpracę z TVN rozpoczęła w 2004 roku. Prowadziła program "Moja krew" oraz  wspólnie z Hubertem Urbańskim pierwszą edycję programu tanecznego reality show "Taniec z gwiazdami". W 2005 roku dołączyła do grona prowadzących poranny program "Dzień dobry TVN".

 

6/11
Anita Werner
East News

Anita Werner związana jest ze stacją TVN24 od początku jej istnienia. Dziennikarka, reporterka i prowadząca "Faktów", "Faktów po faktach" oraz "Faktów po południu".

 

7/11
Agnieszka Chylińska
East News

Agnieszka Chylińska od 2008 roku jest jurorką w programie "Mam talent", a od 2015 - w show "Mali giganci". Mistrzyni metamorfoz! Jej przemiana zdecydowanie robi największe wrażenie.

 

8/11
Dorota Wellman
East News

Dorota Wellman do stacji TVN przeszła w 2007 roku razem z Marcinem Prokopem. Od tej pory duet prowadzących budzi Polaków w programie "Dzień dobry TVN". Jedna z najsympatyczniejszych gwiazd stacji TVN. Uwielbiana przez widzów!

 

9/11
Dorota Gardias
East News

Dorota Gardias rozpoczęła pracę w 2006 roku w TVN Meteo. Od 2007 roku pracuje również w TVN24 i TVN jako prowadząca prognozy pogody. Obecnie bierze udział w drugiej edycji programu "Azja Express".

 

10/11
Kinga Rusin
East News

Kinga Rusin ze stacją TVN związana jest od 1997 roku, kiedy prowadziła program "Wizjer TVN". Później w 2005 roku rozpoczęła pracę jako prowadząca "Dzień dobry TVN". W latach 2007–2010 była prowadzącą pięciu edycji "You Can Dance – Po prostu tańcz". Od 2016 roku prowadząca program "Agent-Gwiazdy".

 

11/11
Martyna Wojciechowska
East News

Martyna Wojciechowska w 1998 roku została współprowadzącą program "Automaniak". Była również prowadzącą takich programów jak "Dzieciaki z klasą" czy pierwszego reality show w Polsce "Big Brother". Obecnie autorka i gospodyni cyklu reportaży podróżniczych "Kobieta na krańcu świata".