Memy z rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta
Newsy

To koniec "Brangeliny"! Jolie i Pitt rozstali się. Jak zareagował internet? Najlepsze memy i gify

To koniec "Brangeliny"! Jolie i Pitt rozstali się. Jak zareagował internet? Najlepsze memy i gify
Jon Voight, Angelina Jolie, Brad Pitt
East News
Newsy
Ojciec Angeliny Jolie skomentował informację o rozwodzie córki! Padły bardzo wzruszające słowa
Też dowiedział się o wszystkim z mediów?

Jon Voight skomentował rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta. Ojciec aktorki, podobnie jak cały świat, jest zaskoczony informacją o rozstaniu swojej córki i jej męża. Angelina Jolie przez wiele lat była w konflikcie ze swoim ojcem. Nie był on nawet zaproszony na ślub pary. Jednak relację na linii ojciec-córka udało się odbudować rok temu. Jon Voight był wstrząśnięty informacją o rozwodzie, jednak jego wypowiedź była bardzo lakoniczna. Polecamy: Jak wygląda podział majątku przy rozwodzie? Co bierze pod uwagę sąd? To musiało być dla niej bardzo trudne. Nie wiem jeszcze zbyt wiele na ten temat, ale jak najszybciej chcę z nią i z jej dziećmi o tym porozmawiać - powiedział w wywiadzie dla "E!Online". Przed Angeliną Jolie i jej dziećmi trudne chwile. Wsparcie rodziny będzie teraz dla aktorki bezcenne.   Zobacz też: Brad Pitt dowiedział się o rozwodzie WCZORAJ?! Nowe szczegóły rozstania Brangeliny   Ojciec Angeliny Jolie jest poruszony rozwodem córki. Aktorka złożyła pozew o rozwód z Bradem Pittem.  

Marion Cotillard, Brad Pitt
Newsy
Marion zdejmuje koszulę dla Brada, gorące pocałunki... Zobaczcie, jak wygląda ich namiętność na ekranie
Marion zdejmuje koszulę dla Brada, gorące pocałunki... Zobaczcie, jak wygląda ich namiętność na ekranie

Brad Pitt i Marion Cotillard w ostrych scenach w filmie "Allied". Czy to z tego powodu Angelina Jolie stwierdziła, że musi się z nim rozwieść?  Gdy patrzy się na ostre sceny między Bradem i Cotillard... i chemię między aktorami... Są naprawdę gorące. Zobaczcie sami w trailerach filmu "Allied", który wejdzie do kin w listopadzie.   Trailer filmu "Allied" z Bradem Pittem i Marion Cotillard   Trailer filmu "Allied" z Bradem Pittem i Marion Cotillard   A o czym jest jest film z Bradem i Marion. Historia jest osadzona w realiach roku 1942, w północnej Afryce. Głównym bohaterem jest szpieg ( Brad Pitt ), który zakochuje się we francuskiej agentce (Marion Cotillard). Razem mają wykonać misję zabicia niemieckiego oficjela. Postanawiają się pobrać. Jednak główny bohater odkrywa, że jego nowa żona ma tajemnicą, z którą on nie może żyć. Po tym jak  Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód, media spekulują czy to przez Marion. A sama  40-letnia aktorka jest ponoć wstrząśnięta oskarżeniami o romans i rozbijanie związku Brangelina.   Z drugiej strony każdy pamięta, że romans Angeliny i Pitta, który przerodził się w związek, też zaczął się od filmu...   Zobacz także: Przeżyjmy to jeszcze raz! Tak wyglądał ślub Brada Pitta i Angeliny Jolie! ZDJĘCIA   Bratt Pitt i Marion Cotillard w gorącym pocałunku.   Bratt Pitt i Marion Cotillard.

Brad Pitt w muszce
Newsy
Brad Pitt nie odda dzieci Angelinie Jolie! Aktor chce walczyć o prawo do opieki!
Brad Pitt nie odda dzieci Angelinie Jolie! Aktor chce walczyć o prawo do opieki!

Brad Pitt będzie walczył o dzieci! We wtorek wieczorem świat obiegła informacja na temat rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Wiele osób jest wstrząśniętych tym, że jedna z najsłynniejszych par na świecie podjęła decyzję o rozstaniu. Aktor i aktorka byli ze sobą przez 12 lat, poznali się w 2004 roku, gdy Brad był jeszcze mężem Jennifer Aniston. Dwa lata temu wzięli ślub. Wówczas deklarowali, że dojrzeli do tego, aby przysięgać sobie miłość i wierność. Podkreślali też, że zrobili to dla dobra swoich dzieci, których mają aż sześcioro.   Brad Pitt będzie walczył o dzieci z Angeliną Jolie! Teraz okazuje się, że to małżeństwo najprawdopodobniej nie przetrwa próby czasu. Angelina Jolie w poniedziałek złożyła pozew o rozwód, w którym jako powód rozstania zaznaczyła, że dzielą ich różnice, co do sposobu wychowywania dzieci. Pojawiły się też informacje, że Brad Pitt zdradzał aktorkę z Marion Cotillard, ale czy to prawda? Nie da się ukryć, że zagadką pozostaje to jak para podzieli się opieką nad dziećmi. Podobno w pozwie rozwodowym Angelina zaznaczyła, że chce mieć całkowitą opiekę nad dziećmi, ale oczywiście Brad Pitt będzie mógł je odwiedzać. Jak podaje portal tmz.com, aktor nie zgadza się na takie rozwiązanie. Chce uczestniczyć tak samo w życiu dzieci, jak jego żona i będzie domagał się pełnej opieki nad dzieciakami. Pitt nie chce jednak przy tym wszystkim skrzywdzić Angeliny Jolie. Jak myślicie, kto powinien przejąć opiekę na dziećmi?   Zobacz: Angelina Jolie wynajęła detektywa, by przyłapał Brada Pitta na zdradzie?! Są nowe SZCZEGÓŁY ich rozwodu   Angelina Jolie i Brad Pitt będą walczyć o dzieci w sądzie Brad Pitt chce mieć pełne prawo do opieki nad dziećmi

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner