East News
Bardzo się zmieniła? Oceńcie sami
1/7
East News

Meghan Markle jutro zostanie żoną księcia Harry'ego i oczy całego świata będą zwrócone właśnie na nią. Nowa księżna wzbudza ciekawość - nie tylko Brytyjczyków. Zobaczcie jak wyglądała i co robiła w młodości. Wybraliśmy kilka uroczych zdjęć, które po prostu MUSICIE zobaczyć. 

 

Zobacz też: Zaskakujący zwrot wydarzeń DWA DNI przed ślubem. Meghan Markle wydała oświadczenie!

 

Przejdź na kolejny slajd. 

2/7
East News

Meghan Marcle, a właściwie Rachel Meghan Markle urodziła się 4 sierpnia 1981 roku w Los Angeles. Już wtedy było wiadomo, że wyrośnie z niej przepiękna dziewczynka. Jej mama jest Afroamerykanką - to jej przyszła księżna zawdzięcza urodę. 

ZOBACZ: Ojciec Meghan Markle zrobił jej świństwo tuż przed ślubem! Przypłacił to zdrowiem!

3/7
East News

Jej rodzice to Doria Loyce Ragland oraz Thomas Wayne Markle. Mama przyszłej księżnej jest terapeutką, a ojciec był operatorem filmowym. Niestety mała Meghan nie dorastała w pełnej rodzinie. Jej rodzice rozwiedli się, gdy miała 6 lat i wychowywała ją matka. Z ojcem miała jednak regularny kontakt. 

 

Zobacz: Suknia ślubna, świadkowie, pierwszy taniec - 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

4/7
East News

Sławna partnerka księcia Harry'ego ma starsze przyrodnie rodzeństwo - brata Thomasa i siostrę Samanthę. To z nimi broiła i bawiła się w chowanego! Niestety dziś ich relacje nie są poprawne. Przyszła panna młoda nie zaprosiła ich na swój ślub... Chora na stwardnienie rozsiane Samantha wydała w tej sprawie wymowne oświadczenie.
 

Zobacz więcej: Meghan Markle nie zaprosiła na swój ślub jednej z najważniejszych osób z rodziny! To skandal?

5/7
East News

Po podstawówce urocza Meghan uczyła się w katolickim liceum, którego absolwentką została w 2003 roku. W tym samym czasie zaczęła stawiać pierwsze kroki przed kamerą.

 

POLECAMY: Jak ubiera się przyszła księżna? Postanowiliśmy prześwietlić garderobę Meghan Markle!

 

6/7
East News

Ze względu na pracę ojca, Meghan od dziecka była związana z planem filmowym. Nie zdziwi Was pewnie to, że debiutowała w serialu "Szpital miejski", przy którym pracował właśnie jej tata.

7/7
East News

Jutro oczy całego świata będą skierowane na Meghan Markle! Aktorka zostanie członkiem rodziny królewskiej, a relację z ceremonii będzie można oglądać w telewizji! 

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego na żywo w polskiej telewizji! Gdzie oglądać?

Więcej na temat Meghan Markle