Reklama

Meghan Markle nie jest w ciąży? Żona księcia Harry'ego wynajęła surogatkę? Takie głosy coraz częściej pojawiają się w mediach, a to za sprawą ostatnich zdjęć i nagrań z Meghan Markle! Zaczęło się od wideo, na którym widać, jak aktorka przykuca, żeby pogłaskać psa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Meghan robi to niezwykle sprawnie, jak na kobietę w zaawansowanej ciąży, która dodatkowo jest na wysokich szpilkach. Wielu internautów zauważyło, że z tak dużym brzuchem ciężko poruszać się z taką lekkością, a dodatkowo naciskanie na brzuch nie jest bezpieczne dla dziecka.

To jednak nie wszystko. Internautki zwracają uwagę na figurę Meghan, która nie zmieniła się w czasie ciąży - księżna ma wielki brzuch, a nadal jest niezwykle szczupła. Do tego niektórzy zauważają, że jej brzuch jest zbyt wielki jak na 6. miesiąc ciąży i wygląda tak, jakby księżna miała urodzić bliźniaki. Podejrzane jest również zachowanie Meghan, która w miejscach publicznych często chwyta się za brzuch - tak jakby sprawdzała, czy jest na miejscu.

I najważniejsze - brzuch Meghan potrafi zmienić rozmiar w ciągu jednego dnia, co internauci próbują udowodnić na zdjęciach zamieszczonych na Twitterze.

Dlaczego Meghan udaje ciążę? Księżna chce ukryć fakt, że wynajęła surogatkę?

Myślicie, że rodzina królewska skomentuje plotki na temat ciąży Meghan?


Meghan i Harry rozwiodą się?

Przypominamy, że według medialnych doniesień Meghan ma urodzić na przełomie kwietnia i maja. Ostatnio coraz głośniej mówi się o tym, że małżeństwo aktorki i księcia nie przetrwa do porodu. Królowa Elżbieta II zażądała od wnuka, żeby rozwiódł się z aktorką, ponieważ jest z nią za dużo problemów. Do sieci wyciekł e-mail osoby z otoczenia królowej, która pisze, że zachowanie Meghan jest koszmarne, aktorka wydaje za dużo pieniędzy, a jej problemy rodzinne odbijają się na wszystkich. Zdaniem królowej Meghan powinna zniknąć z życia księcia Harry'ego.

- Uważa, że dla Meghan liczą się tylko pieniądze, dlatego kazała nam przekazać jej to, czego chce - za rozwód ma otrzymać 37 milionów dolarów. Księżna ma przeprowadzić się do Ameryki, a dziecko zostanie wychowane w Wielkiej Brytanii.

Ponoć Harry nie ma zamiaru spełnić życzenia królowej. Myślicie, że jeszcze zmieni zdanie?

Zobacz: Meghan i Harry podjęli zaskakującą decyzję w sprawie swojego dziecka! Czy to wpłynie na ich związek?

Meghan tylko udaje ciążę?

East News

Reklama

Rzeczywiście wynajęła surogatkę?

East News
Reklama
Reklama
Reklama