Meghan Markle
East News

Przyjaciółka Meghan zdradza jej mroczne sekrety: "To manipulatorka! Chciała zdobyć sławnego chłopaka!"

Meghan Markle
East News

Od kiedy Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej, nieustannie musi zmagać się z krytycznymi uwagami i hejtem. Księżna Sussex, choć początkowo robiła dobre wrażenie, obecnie nie ma pozytywnej opinii ani wśród członków rodziny królewskiej (w końcu od dawna mówi się o jej konflikcie z księżną Kate), ani wśród pracowników dworu (mnóstwo osób pożegnało się z pracą, od kiedy Meghan została żoną księcia Harry'ego), ani wśród swojej rodziny (nie jest tajemnicą, że nie utrzymuje kontaktu z ojcem, siostrą i bratem), ani nawet wśród byłych przyjaciółek! Jedna z nich właśnie udzieliła wywiadu na temat Meghan i księżna nie będzie zadowolona! Poznajcie szczegóły poniżej.

Meghan Markle to manipulatorka?

Prezenterka telewizyjna Lizzie Cundy była kiedyś przyjaciółką Meghan Markle, a teraz zdecydowała się opowiedzieć o niej w programie "60 Minutes Australia". Lizzie poznała Meghan kilka lat temu i widzi, jak bardzo się zmieniła, od kiedy została żoną księcia Harry'ego.

- Nie miałam pojęcia, że jest sławna, gdy ją poznałam. Myślałam, że jest zabawna, bardzo przyjacielska. Chciała ze wszystkimi robić sobie selfie i zdjęcia. Lubiła sobie wypić drinki. Chciała mieć chłopaka, sławnego chłopaka, ale nawet w moich najdzikszych marzeniach nie sądziłam, że skończy jako żona księcia Harry'ego - wyznała Lizzie Cundy. 

Zdaniem Lizzie, Meghan z wesołej i imprezowej dziewczyny stała się manipulatorką, choć prezenterka uważa, że dla księżnej wciąż jest nadzieja i może stać się drugą księżną Dianą, jeśli tylko będzie chciała. 

Diana myślała o wszystkich innych, a Meghan myśli tylko o sobie cały czas - wyznała Lizzie.

Myślicie, że Meghna Markle spokornieje i pójdzie w ślady księżnej Diany? Ostatnio zaskoczyła wszystkich swoją skromną postawą, więc być może rzeczywiście zaczyna się zmieniać na lepsze!

 

Meghan Markle zaczyna się zmieniać? Ostatnio wydawała się być wyjątkowo skromna

Meghan Markle na US Open
East News

Zdaniem byłej przyjaciółki Meghan jest manipulatorką

Gwiazdy z gładkich kokach: Meghan Markle
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40