Meghan Markle Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną! Meghan Markle Meghan Markle i książę Harry zaręczeni Meghan Markle i książę Harry pierwszy wywiad
Meghan Markle
Smutna prawda...
1/5
Meghan Markle

Może się wydawać, że Meghan Markle ma prawdziwie bajkowe życie. W końcu ze "zwykłej" kobiety stała się księżną, co już brzmi jak scenariusz niejednej bajki z dzieciństwa. Niestety, codzienność Meghan nie jest tak kolorowa, jak mogłoby się wydawać. Żona księcia Harry'ego musi uważać na każde słowo, gest i minę, nie może nosić wszystkich ubrań, na które ma ochotę, nie może nawet sięgać po wszystkie ulubione potrawy, tylko dlatego, że należy do brytyjskiej rodziny królewskiej. Jakby tego było mało, teraz okazuje się, że Meghan od czasu ślubu z Harrym... straciła przyjaciół! Dlaczego? Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Wiemy, co Meghan najbardziej dziwi na dworze królewskim! "To trochę frustrujące"

2/5
Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną!

Nie jest żadną tajemnicą, że ślub Meghan z księciem Harrym obnażył jakość jej relacji z innymi ludźmi. Księżna przekonała się, że na wiele osób nie może liczyć, a do tego spore grono mocno ją zawiodło. Dla przykładu - przyjaciółka z dzieciństwa sprzedała filmiki i zdjęcia tabloidom, a były mąż chciał wyprodukować serial o facecie, którego była żona wychodzi za mąż za księcia…

Zobacz: Księżna Kate czy Meghan Markle? Już wiadomo, kto cieszy się większą sympatią królowej Elżbiety II!

3/5
Meghan Markle
East News

Oczywiście do tego dochodzą problemy Meghan z rodziną - ojciec od miesięcy obraża ją na łamach tabloidów, a wraz z nim siostra księżnej oraz brat. Ale to nie wszystko!

Zobacz: Sprytnie, Meghan! Ekspert od mowy ciała zdradził, jakie sztuczki Markle stosuje wobec księcia Harry'ego

4/5
Meghan Markle i książę Harry zaręczeni
East News

Teraz „People” informuje, że Meghan po raz kolejny musiała ograniczyć kontakty ze znajomymi. Księżna uczy się dopiero, komu może ufać, więc zapewne przed nią jeszcze sporo rozstań.

 

Meghan uczy się komu może zaufać. (...) To przecież jej prywatne życie - informuje „People”.

 

Zobacz: Ostry konflikt w Pałacu Buckingham! Czy dojdzie do rozlewu krwi?!

5/5
Meghan Markle i książę Harry pierwszy wywiad
YouTube

Tymczasem księżna może liczyć na Serenę Williams, Amal Clooney i Jessicę Mulroney, kandayjską stylistkę. Ma też świetny kontakt z księżną Kate, królową Elżbietą II, a nawet księciem Karolem.

Zobacz: Co książę Karol myśli na temat Meghan Markle? Tego się nie spodziewaliśmy!

Więcej na temat Meghan Markle