East News

Co książę Karol myśli na temat Meghan Markle? Tego się nie spodziewaliśmy!

East News

 

Co książę Karol myśli na temat Meghan Markle? Od kilku miesięcy amerykańska aktorka jest żoną księcia Harry'ego i choć początkowo mówiło się, że Meghan nie pasuje do rodziny królewskiej, teraz okazuje się, że aktorka świetnie radzi sobie jako księżna Sussex, a do tego zaskarbiła sobie sympatię członków rodziny królewskiej. Bardzo lubi ją i szanuje królowa Elżbieta II, która chętnie spędza z nią czas, a ostatnio dała jej w prezencie kolczyki! A co na temat Meghan sądzi jej teść, książę Karol?

 

Co książę Karol myśli o Meghan Markle?

To książę Karol poprowadził Meghan Markle do ołtarza, gdy okazało się, że jej ojciec nie dojedzie na jej ślub. Był to piękny gest z jego strony, który z pewnością zaimponował Meghan. Jednak po ślubie mówiło się, że Karol jest nieco zły na swoją synową, a to z powodu... ubrań! Meghan nie może przejmować ciuchów od znanych domów domy, a podczas oficjalnych wyjść przeważnie stawia właśnie na światowe marki. Kto zatem płaci za jej ciuchy? Książę Karol! 

 

- Książę Karol czuje się, jak chodzący bankomat i ma zamiar porozmawiać z Meghan i Harrym na ten temat – podał latem magazyn "Life&Style".

 

W czerwcu Meghan wydała na ubrania 20 tys. dolarów. Karol jednak wybaczył synowej jej miłość do luksusowych marek, bo zagraniczne media donoszą, że i on, podobnie jak królowa, uwielbia Meghan.

- Bardzo wspiera ją, pomaga w trudnych chwilach związanych z jej ojcem, Thomasem Markle. Ma do niej prawdziwą słabość i myśli, że jest najlepszą rzeczą, jaka przydarzyła się Harry'emu - podaje informator Vanity Fair.


Czyżby Meghan stała się ulubienicą w pałacu Buckingham? Wszystko na to wskazuje, ale jest jeden wyjątek - nadal ponoć nie przepada za nią Kate

 

Zobacz: To dowód na to, że Meghan Markle naprawdę jest w ciąży?!

 

Książę Karol w maju poprowadził Meghan do ołtarza

Książę Harry i Meghan Markle - książę Karol poprowadził Meghan do ołtarza
East News

Tata Harry'ego bardzo lubi jego żonę

Meghan Markle i książę Karol w Londynie
Instagram

Więcej na temat Książę Karol Meghan Markle
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17