Meghan Markle, książę Harry
East News
Newsy

Wiemy, co Meghan najbardziej dziwi na dworze królewskim! "To trochę frustrujące"

Wiemy, co Meghan najbardziej dziwi na dworze królewskim! "To trochę frustrujące"

 

Meghan Markle po ślubie z Harrym przyjęła tytuł księżnej Sussex. Jak sprawdza się w roli księżnej? Podczas wszystkich oficjalnaych wyjść zachwyca swoim wyglądem, ale zdarzają jej się wpadki. Zwłaszcza te dotyczące złamania zasad protokołu królewskiego. Meghan odsłania ramiona, nie nosi rajstop czy dotyka publicznie męża, co nie powinno mieć miejsca w przypadku przedstawicieli rodziny królewskiej. Życie księżnej nie jest łatwe, o czym już przekonała się Meghan. A co najbardziej dziwi Meghan w zasadach protokołu?

 

Chociaż szybko dostosowała się do wielu królewskich nakazów i zakazów, są pewne zasady, które często jej zrozumieć. Jest to na przykład fakt, że królowa woli kobiety w sukienkach i spódnicach, niż w damskich garniturach. Meghan często pyta Harry'ego, dlaczego coś musi być wykonane w określony sposób - donosi informator People. 

 

Zobacz: Jest rywalizacja? Królewski fotograf zdradził, czy Meghan Markle i księżna Kate się nienawidzą!

 

Jeśli chodzi o ubiór to zasady protokołu mówią, że kobiety powinny nosić rajstopy, nie krzyżować nóg, nie odsłaniać ramion, a ostatnio wprowadzono nową zasadę - królowa nie chce, żeby Meghan i Kate nosiły buty na koturnie. Jej zdaniem są brzydkie i mało eleganckie. 

 

A jak Meghan czuje się z tymi wszystkimi zakazami i nakazami? Czy zaczyna już się buntować?

Czasami jest to trochę frustrujące, ale to jest jej nowe życie i musi się dostosować - donosi źródło. 

 

Myślicie, że Meghan dostosuje się na dobre i przestanie łamać zasady protokołu? A może nowa księżna aż tak bardzo nie przejmuje się zasadami, bo zaskarbiła sobie sympatię królowej?

 

ZOBACZ: Meghan Markle jest BEZSILNA! Rodzina królewska zabroniła jej nawet tego!

 

Meghan nadal uczy się zasad protokołu

East News

Czy wkrótce przestanie zaliczać wpadki?

Meghan Markle

East News
Newsy
Plotki o kryzysie w związku są prawdziwe?! Dlaczego Harry pokazuje się bez Meghan?!
Plotki o kryzysie w związku są prawdziwe?! Dlaczego Harry pokazuje się bez Meghan?!
Księżna Meghan
East News/ Tim Rooke/REX/Shutterstock
Newsy
Księżna Meghan od lat starannie zmienia ten element swojego wyglądu! Ale zdjęcia z dzieciństwa ujawniają prawdę...
Księżna Meghan od lat starannie zmienia ten element swojego wyglądu! Ale zdjęcia z dzieciństwa ujawniają prawdę...

Też na to zwróciliście uwagę?

Elżbieta II, księżna Kate, Meghan Markle
East News
Newsy
Księżna Kate i Meghan Markle mają dość! Królowa musiała interweniować w ich sprawie
Księżna Kate i Meghan Markle mają dość! Królowa musiała interweniować w ich sprawie

  Od kiedy Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego, a tym samym członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej, Windsorowie znaleźli się na celowniku mediów z całego świata. Nie da się ukryć, że rodzina królewska zaczęła budzić jeszcze większe zainteresowanie niż dotychczas. Ma to oczywiście swoje blaski i cienie, ale te drugie okazały się być nie do zniesienia, zwłaszcza dla księżnej Kate i samej Meghan Markle! Co się wydarzyło? Przeczytajcie poniżej!   Zobacz:  Meghan Markle szuka niani dla dziecka!   Księżna Kate i Meghan Markle mają dość   Jak się okazuje, księżna Kate i Meghna Markle stały się obiektami największych hejtów w internecie. Obie księżne są nieustannie obrażane w komentarzach. Meghan jest najcześciej krytykowana za swoje wpadki i brak umiejętności dostosowania się do protokołu. Internauci hejtują ją także za rozwód i pochodzenie. Z kolei księżną Kate jest obrażana wyzwiskami i określeniami, że jest nudna i sztywna. Według magazynu "Hello" królowa Elżbieta II postanowiła interweniować!    Królowa zdecydowała się zatrudnić ludzi, którzy zajmują się wyłącznie usuwaniem negatywnych komentarzy na temat księżnej Kate i Meghan Markle. Robią to nawet przez kilkadziesiąt godzin tygodniowo! Ale to nie wszystko, bo pracownicy poprosili nawet Instgram o udostępnienie specjalnych narzędzi, dzięki którym łatwiem im znajdować hejterskie komentarze.   Dobry pomysł?    Zobacz:  Meghan Markle udaje, że jest w ciąży?! Te zdjęcia mogą rozwiać wszelkie wątpliwości   Przeczytaj:  Księżna Kate zdradziła nową umiejętność Louisa. Nie uwierzycie, co już potrafi!   Meghan Markle i księżna Kate ponoć nie mogły znieść już hejterskich komentarzy Na szczęście księżna Kate i Meghan mogły liczyć na wsparcie królowej

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner