Meghan Markle
East News
Wszystko jest już jasne!
1/4
Meghan Markle
East News

 

Odkąd tylko Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że spodziewają się dziecka, nie milkną echa wokół tej ciąży. Na początku próbowano ustalić, jakiej płci będzie ich pociecha. Później media zajmowały się kwestią chrztu oraz tego, kto zostanie chrzestnym kolejnego członka rodziny królewskiej. Niedawno pojawiła się kolejna plotka, która spędza sen z powiek nie tylko Brytyjczykom. Zagraniczne media donoszą bowiem, że Meghan Markle... wcale nie jest w ciąży! Internauci są nawet przekonani, że znaleźli dowody na poparcie tego twierdzenia. 

 

Zobacz także: Meghan Markle udaje ciążę? Internauci mają na to nowe dowody

 

Najnowsze zdjęcia Meghan Markle mogą rzucić nowe światło na tę sprawę. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Elżbieta II chce, aby Harry i Meghan rozwiedli się! I to jeszcze przed narodzinami dziecka

2/4
East News

 

Meghan Markle nie jest w ciąży?!

 

Od kilku tygodni w mediach krąży plotka, według której Meghan Markle wcale nie jest w ciąży. Niektórzy twierdzą, że księżna Sussex wynajęła surogatkę, bo nie może mieć dzieci, a sama nosi sztuczny brzuch ciążowy. Skąd takie wnioski? Internauci uznali bowiem, że Meghan Markle - jak na tak zaawansowaną ciążę - zbyt swobodnie się porusza. Dowodem na to miał być między innymi film, na którym widać, jak ciężarna żona księcia Harry'ego schyla się, żeby pogłaskać psa i z gracją i lekkością wstaje z kolan. 

Co więcej, niektórzy twierdzą, że Meghan Markle nie może być w ciąży, ponieważ ma zbyt zgrabne nogi i niemal w ogóle nie przytyła. Czyżby to była prawda? Zobaczcie najnowsze zdjęcia Meghan Markle na kolejnej stronie i oceńcie sami!  

 

Zobacz także: Meghan i Harry podjęli zaskakującą decyzję w sprawie swojego dziecka! Czy to wpłynie na ich związek?

3/4
East News

 

Ostatnio Meghan Markle gościła w londyńskim teatrze. Na tę okazję księżna Sussex wybrała jasny komplet od Brandona Maxwella z najnowszej kolekcji wiosna/lato 2019. Całość dopełniły dodatki w podobnym odcieniu: torebka od Caroliny Herrery oraz ulubione buty Meghan Markle - zamszowe szpilki Aquazzura. Naszą uwagę zwrócił jednak przede wszystkim brzuch księżnej Sussex. Obcisła kreacja uwydatniła bowiem pępek żony księcia Harry'ego. Wygląda na to, że pod sukienką Meghan wcale nie skrywa sztucznej poduszki, jak twierdzą internauci. Zgadzacie się z nami? A może jednak wierzycie w to, że Meghan Markle wcale nie jest w ciąży?

 

Zobacz także: Kolejna rysa na związku Meghan i Harry'ego. Książę będzie miał powody do zazdrości?

4/4
East News

 

Jak myślicie, jakiej płci będzie dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Meghan Markle