Meghan Markle i księżna Kate razem w Londynie na Wimbledonie
East News

Meghan jest zazdrosna o Kate! Konflikt zażegna królowa?

Meghan Markle i księżna Kate razem w Londynie na Wimbledonie
East News

 

Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się, że księżna Kate jest zazdrosna o Meghan Markle, która znalazła się na liście najbardziej wpływowych kobiet według magazynu "Vogue" i zaskarbiła sobie sympatię królowej Elżbiety II. Podobno żona Williama miała być zła, że Meghan jest na językach całego świata, a o niej po urodzeniu dziecka, mało kto mówi. Teraz jednak role się odwróciły - Kate znów wróciła do pełnienia obowiązków, a Meghan zrobiła się o nią zazdrosna. Dlaczego?

 

Zobacz: Meghan Markle spotkało ogromne wyróżnienie. Nie udało się to nawet Kate!

 

Meghan Markle jest zazdrosna o Kate?

Choć Meghan jest już członkiem rodziny królewskiej, dostała możliwość wzięcia udziału w nagraniach dokumentu o Elżbiecie II, a ostatnio otrzymała też od niej wyjątkowy prezent - kolczyki. To jednak dla niej za mało. Meghan wie, że Kate za jakiś czas będzie królową i to ona będzie pełniła jedną z najważniejszych funkcji w rodzinie królewskiej. Jej nigdy nie przypadnie taka rola.

- Meghan jest zazdrosna. Kłamie, jeśli mówi, że nie jest, bo wie że pewnego dnia Kate będzie czerpać wszystkie korzyści z tego tytułu - donosi informator "In Touch".

Podobnie, jak to miało miejsce kilka miesięcy temu, sprawa napiętej sytuacji między Kate, a Meghan martwi ich mężów. Zastanawiają się, czy przeprowadzić interwencję... To jednak nie wszystko. O wzajemnej niechęci między Kate, a Meghan wie również królowa - ona też będzie interweniować? 

- Powiedziała, że trzeba coś z tym zrobić, ona chce raz na zawsze rozwiązać problem. Ostatnią rzeczą, której pragnie królowa, jest kryzys w pałacu - donosi źródło "In Touch".

Zarówno Meghan, jak i Kate mieszkają w pałacu Kensington. Choć pałac jest wielki, a obie księżne zapewne nawet nie spotykają się w nim codziennie, wszystkim zależy na tym, żeby sytuacja między nimi poprawiła się, a do mediów nie docierały informacje o ich konflikcie. Myślicie, że rzeczywiście obie się nie znoszą i podczas wspólnych wyjść robią tylko dobrą minę do złej gry?

 

Zobacz: Wyciekły zaskakujące ZDJĘCIA Meghan, Kate i Harry'ego! Czy to może być prawda?!

 

Kate i Meghan nie przepadają za sobą?

Księżna Kate, Meghan Markle na Wimbledonie
East News

Ponoć są o siebie bardzo zazdrosne!

Meghan Markle i królowa Elżbieta II podczas oficjalnej wizyty
East News

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13