Meghan Markle i książę Harry zaręczeni Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry
Meghan Markle i książę Harry zaręczeni
East News
To już... ;)?
1/7
Meghan Markle i książę Harry zaręczeni
East News

Meghan Markle i książę Harry to bez wątpienia obecnie najgorętsza para w Wielkiej Brytanii (a może nawet na całym świecie!). Od książęcego ślubu minęły już 3 miesiące, a świat wciąż wpatrzony jest w piękną żonę księcia, której życie zmieniło się z dnia na dzień o 180 stopni. Historia Meghan porusza tłumy, bo przecież niecodziennie zdarza się, że zwykła dziewczyna, zupełnie niezwiązana z królewskim dworem, nagle zostaje księżniczką. Podejrzewamy więc, że najnowsze wiadomości, dotyczące Meghan i Harry'ego ucieszą wszystkich. Pałac Kensington właśnie wydał oficjalne oświadczenie o książęcej parze.

 

Zobacz: Nie księżna Diana, ani nie księżna Kate... Wiemy, kto jest ikoną stylu dla Meghan Markle!

2/7
Meghan Markle, książę Harry
East News

Właśnie okazało się, że teraz każdy będzie mógł zobaczyć ślubne stroje Meghan Markle i księcia Harry’ego! Pałac Kensington wydał właśnie oficjalnie oświadczenie, że kreacje trafią na wystawę w Zamku w Windsorze w 2018 roku, natomiast w 2019 pojawią się w Pałacu Holyroodhouse w Edynburgu na specjalnej wystawie Royal Collection Trust.

Zobacz: Meghan Markle inspiruje się stylem Małgosi Rozenek czy na odwrót? ;) Nigdy się nie dowiemy, ale możecie zdecydować, która z nich wygląda lepiej!

3/7
Meghan Markle, książę Harry
Instagram

Na wystawie Royal Collection Trust nie zabraknie sukni ślubnej Meghan Markle, zaprojektowanej przez brytyjską projektantkę Clare Waight Keller, a także welonu, wyhaftowanego motywami florystycznymi związanymi z 53 krajami Wspólnoty, a także tiary z platyny i diamentów! Zobaczcie wszystkie elementy wystawy na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Jak wyglądała pierwsza randka Meghan i Harry'ego? Kto ich ze sobą poznał?

4/7
Meghan Markle, książę Harry
Instagram

Księżna Meghan mogła pochwalić się niesamowitym welonem ślubnym.

Zobacz: Meghan Markle robi to samo, co Diana! Nigdy nie zgadniesz, co je łączy

5/7
Meghan Markle, książę Harry
Instagram

Welon w całości był obszyty motywami florystycznymi.

Zobacz: Rodzina Meghan i księcia Harry'ego powiększyła się!

6/7
Meghan Markle, książę Harry
Instagram

Suknia Meghan Markle albo była uwielbiana, albo nienawidzona. Nie każdemu podoba się taki minimalizm, choć niektórych zachwycił. Pewne jest, że suknia wywołała emocje i stała się tematem licznych dyskusji, a o to zapewne również chodziło.

Zobacz: Suknia Meghan Markle to plagiat sukni innej księżniczki?! Zobacz ZDJĘCIA!

7/7
Meghan Markle, książę Harry
Instagram

Na wystawie będzie można też podziwiać niesamowitą tiarę Meghna, pożyczoną przez królową Elżbietę II.

 

Kto chciałby zobaczyć tę wystawę?

 

Zobacz: Za tą jedną rzecz George i Charlotte kochają Meghan... bardziej niż Kate! ;)

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle