Wow! Tego chyba nikt się nie spodziewał - Meghan Markle i Małgorzata Rozenek zaprezentowały się w identycznych stylizacjach! Nie sądziliśmy, że księżna i Perfekcyjna Pani Domu mają tak podobny gust :). Niestety, nigdy się nie dowiemy, czy Meghan inspiruje się stylem Rozenek, ale za to wy możecie zdecydować, która z nich wygląda lepiej w tej eleganckiej stylizacji! 

Zobacz: MEGHAN MARKLE ZALICZYŁA POWAŻNĄ WPADKĘ! WSZYSTKO PRZEZ ŹLE DOBRANĄ BIELIZNĘ (LUB JEJ BRAK)

Więcej o obu lookach przeczytacie poniżej.

Połączenie modnej koszuli w pionowe pasy z białymi, eleganckimi spodniami z wysokim stanem to ponadczasowa klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody i nadaje się niemal na każdą okazję. Nie dziwimy się więc, ze zarówno Meghan Markle, jak i Małgorzata Rozenek pokochały ten look. Meghan zaprezentowała się w tym zestawie na meczu na Wimbledonie. Wyglądała o wiele lepiej niż Kate, która tego dnia postawiła na skromną sukienkę.

Zobacz: PIERWSZE OFICJALNE WYSTĄPIENIE MEGHAN MARKLE BEZ HARRY'EGO. ZALICZYŁA AŻ... TRZY WPADKI!

Z kolei Małgorzata Rozenek zaprezentowała swoją stylizację na Instagramie. Gwiazda miała na sobie koszulę z Zary, spodnie z Mango, a do tego dobrała buty Prady i torebkę z Zary. Nikt tak jak Małgorzata nie wie, jak łączyć drogie marki z sieciówkami i przy tym zawsze wyglądać bosko!

Przeczytaj: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN WYPATRZYŁA W ZARZE PIĘKNĄ TOREBKĘ. TEŻ ZAPRAGNIECIE JĄ MIEĆ!