Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną! Meghan Markle z psami Meghan Markle z psami Psy Meghan Markle
Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną!
O co chodzi?
1/5
Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną!

 

Radosne wiadomości z Wielkiej Brytanii! Jak informuje "Express" rodzina Meghan Markle i księcia Harry'ego powiększyła się! A chodzi o nowego psa, który pojawił się w Pałacu Kensington. Jak wiadomo, księżna Sussex jest wielką fanką zwierząt, a zwłaszcza psów, dlatego jest bardzo szczęśliwa! Jak nowy pies trafił do Meghan? Czy będzie miał towarzystwo? Poznajcie szczegóły tej uroczej historii! :)

 

Zobacz: Za tą jedną rzecz George i Charlotte kochają Meghan... bardziej niż Kate! ;)

 

2/5
Meghan Markle z psami

 

Meghan, zanim została księżną i mieszkała w Kanadzie, miała dwa psy o imionach - Bogart i Guy. Niestety, tylko Guy mógł do niej dołączyć po przeprowadzce do Londynu. Bogart był za stary i za bardzo zmęczony, żeby znieść podróż i zmianę miejsca zamieszkania, dlatego zaopiekowała się nim jedna z przyjaciółek Markle. Jednak, żeby Guy nie czuł się samotny, Meghan i Harry postanowili wziąć kolejnego psa pod opiekę! 

 

3/5
Meghan Markle z psami

 

Nowy członek ich rodziny, podobnie jak Guy, ciągle kursuje między pałacem a ich posiadłością w Cotswolds. Nie wiadomo jednak, czy para zdecydowała się na adopcję psa ze schroniska czy kupno. Nieznane jest również jego imię. Królewskie źródła donoszą jednak, że pies czuje się świetnie w towarzystwie drugiego czworonoga, a Meghan robi wszystko, żeby obu zapewnić doskonałą opiekę! Co więcej - pozwala im ponoć spać na swoim łóżku, karmi najlepszej jakości żywnością organiczną! 

4/5
Psy Meghan Markle
Instagram

 

Książę Harry jest ponoć zachwycony faktem, że ma już dwa psy! Oczywiście te wieści znów podsyciły plotki o ciąży Meghan - czyżby kolejnym krokiem pary w kwestii coraz większej rodziny było dziecko? Na to chyba czekają wszyscy. Na razie książęta Sussex muszą zając się nowym pieskiem! ;) 

5/5
East News
Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle