Meghan Markle i książę Harry pierwszy wywiad Meghan Markle i książę Harry zaręczeni książę Harry Meghan Markle
Meghan Markle i książę Harry pierwszy wywiad
YouTube
Zagadka rozwiązana!
1/5
Meghan Markle i książę Harry pierwszy wywiad
YouTube

 

Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy spotkali się w 2016 roku. Ona była po rozwodzie i długim związku z kanadyjskim szefem kuchni Corym Vitiello, on po kolejnym rozstaniu z Chelsy Davy i kilku przelotnych romansach, m.in. z aktorką Jenną Coleman. Księżna Kate i kuzynka Eugenia próbowały znaleźć mu partnerkę, umawiały go na randki w ciemno, ale zazwyczaj kończyło się na kilku spotkaniach albo krótkim romansie. Zresztą sam Harry w wywiadach mówił, że nie szuka na siłę miłość, ale zapewniał, że jeśli znajdzie wyjątkową partnerkę to zrobi wszystko, żeby utrzymać ten związek w sekrecie.

„Jeżeli znajdę dziewczynę, dołożę wszelkich starań, żeby między nami się ułożyło, zanim nastąpi nieuniknione naruszenie jej prywatności", powiedział w 2016 roku książę Harry.

Zobacz: To po TYM poznamy, że Meghan Markle jest w ciąży! O co chodzi?

 

Krótko po tym wywiadzie w jego życiu pojawiła się Meghan i Harry rzeczywiście zrobił wszystko, żeby utrzymać związek z nią w tajemnicy. A jak się poznali? Podczas wspólnego wywiadu Meghan i Harry zdradzili, że poznali się przez wspólną znajomą, ale nie chcą zdradzać jej tożsamości. Teraz już wiadomo, kto ich ze sobą poznał!

Umówiła ich wspólna znajoma, najprawdopodobniej Violet von Westenholz, córka przyjaciela księcia Karola, narciarza olimpijskiego barona Piersa von Westenholza. Violet, która pracuje dla domu mody Ralpha Laurena, ubierała Meghan na promocję serialu W garniturach. To ona zaprosiła aktorkę na Wimbledon na mecz z udziałem jej przyjaciółki Sereny Williams. Według jednego ze źródeł Violet, która dobrze zna oboje, uznała, że do siebie pasują, i dała księciu numer Meghan", czytamy w biografii księcia.

Co było dalej? Harry zaprosił Meghan na kolejną randkę? Gdzie się spotkali? Zobacz kolejny slajd!

 

Violet von Westenholz - to ona poznała ich ze sobą:

Violet von Westenholz - przyjaciółka Meghan Markle
hollywoodlife
hollywoodlife

2/5
Meghan Markle i książę Harry zaręczeni
East News

 

Harry od razu zauroczył się Meghan. W wywiadzie, którego udzielili zaraz po zaręczynach, Harry przyznał, że poznał Meghan podczas randki w ciemno i od razu zrobiła na nim wielkie wrażenie. 

"To było piękne zaskoczenie, kiedy ją zobaczyłem. Wiedziałem, że będę musiał wkroczyć do gry", zdradził Harry.

Następnie dodał:

- "Fakt, że zakochałem się w Meghan tak niezwykle szybko był dla mnie potwierdzeniem, że gwiazdy nam sprzyjały, wszystko było po prostu idealnie"

 

Harry i Meghan - jak wyglądały ich pierwsze randki? 

Po pierwszym spotkaniu szybko umówili się na kolejne, tym razem w londyńskim Soho House, gdzie pracuje inny z ich wspólnych znajomych – Markus Anderson. Anderson zorganizował im dyskretny stolik w klubie dla prywatnych członków, a ponieważ obowiązuje tam zakaz fotografowania, spędzili spokojny wieczór bez obaw, że ktoś ich nakryje i uwieczni. Godzinami rozmawiali przy butelce schłodzonego różowego wina, a Harry z każdą chwilą utwierdzał się w przekonaniu, że istotnie poznał kogoś niezwykłego.

Harry od razu wyczuł, że Meghan różni się od dziewczyn, w którymi ostatnio się spotykał. Była pewna siebie, zachwyciła go swoją charyzmą i spontanicznością. 

„Od razu między nimi zaiskrzyło. Od początku znaleźli wspólny język”, opowiada jeden z jego przyjaciół. 

Co potem zrobił Harry? Zaproponował jej niezwykłą podróż! Zobacz kolejny slajd.

Zobacz: Samotna i tajemnicza wyprawa Meghan Markle do Kanady! Poleciała wbrew rodzinie królewskiej?

3/5
East News

Meghan musiała zrobić na księciu niesamowite wrażenie, bo już po dwóch randkach zaprosił ją na wyjazd do Botswany, czyli miejsca, które jest dla niego niezwykle ważne. Mówi się, że to dla księcia Harry'ego drugi dom. Harry uznał, że zamiast umawiać się na sekretne randki z Meghan przez kilka tygodni, zabierze ją w podróż, podczas której w ciągu kilku dni będą mogli się naprawdę poznać.

"Spaliśmy pod gwiazdami (podczas pobytu w Afryce) i nagle Meghan przyszła i spędziliśmy razem 5 dni, to było fantastyczne", mówił w wywiadzie Harry. 

Z Botswany wrócili już jako para. 

4/5
książę Harry
East News

Harry był zaintrygowany działalnością charytatywną Meghan czy jej walką o prawa kobiet. Meghan została ambasadorką organizacji World Vision Canada. Poleciała do Rwandy czuwać nad projektem, w ramach którego pomagała budować studnie i wodociąg. Meghan zaczęła mu przypominać nawet jego mamę, która również angażowała się w wiele akcji charytatywnych i często jeździła do Afryki. 

5/5
Meghan Markle

O tym, jak początkowo rozwijał się związek Meghan i Harry’ego opowiedział w książce Katie Nicholl. „Harry. Biografia” prezenter i publicysta Piers Morgan, który w tamtym czasie często chodził z Meghan na drinka do pubu w Kensington. 

"Poznała Harry’ego tamtego lata; raz dostała wiadomość pod koniec naszego spotkania i aż się rozjaśniła. Po namyśle stwierdzam, że to musiała być wiadomość od Harry’ego, gdyż spotkali się następnego wieczoru w Soho House. Chyba wtedy to się zaczęło”, zdradził prezenter. 

Potem już wszystko potoczyło się bardzo szybko, a zaledwie rok później byli już zaręczeni :)

Uważacie, że Harry i Meghan pasują do siebie?

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle