East News

Przyjaciółka Diany o zachowaniu mamy księżnej Kate: "To naprawdę dno"! Będzie SKANDAL w rodzinie królewskiej?

East News

 

Księżna Diana zmarła tragicznie 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Lady Di jechała wraz ze swoim ukochanym Dodim Al-Fayedem samochodem, gdy nagle zaczęli ścigać ją paparazzi żądni sensacji. Kierowca auta próbował ich zgubić, jednak rozbił się w tunelu. Choć księżna Diana niemal natychmiast została przetransportowana do szpitala, nie udało się jej uratować. Ukochany Lady Di zginął na miejscu. Książę Harry i książę William wciąż rozpamiętują ten tragiczny dzień, kiedy stracili swoją mamę. Teraz jednak zanosi się na skandal. Przyjaciółka Diany uznała bowiem, że matka Kate Middleton... obraziła pamięć o tragicznie zmarłej księżnej! 

 

Zobacz także: Czy księżna Diana była w ciąży w momencie wypadku?

 

Rodzice Kate Middleton prowadzą dobrze prosperujący biznes, a mianowicie sprzedają kostiumy dla dzieci. W tej branży zbliża się właśnie gorący okres, którym jest Halloween. Każde dziecko chce wyglądać ładnie, a jednocześnie strasznie. Stąd też zrodził się chyba pomysł na przebranie pt. "Zombie Sleeping Princess", czyli księżniczkę-zombie. Na stronie sklepu można było przeczytać, że dziewczynka, która wybierze ten kostium będzie - najstraszliwszą księżniczką na każdym przyjęciu. Simone Simmons, przyjaciółka Lady Di uważa, że jest ono karygodne i jednoznacznie kojarzy się ze zmarłą w 1997 roku księżną! Kobieta w rozmowie z "Daily Star" stwierdziła, że to przebranie jest chore. 

 

- To naprawdę dno - zakończyła swoją wypowiedź Simone Simmons. 

 

Co ciekawe, po tej wypowiedzi wspomniany kostium zakrwawionej księżniczki zniknął ze strony internetowej sklepu. Uważacie, że Simone Simmons miała słuszne skojarzenie ze zmarłą księżną Dianą?

 

POLECAMY: Ostatni list Diany ujrzał światło dzienne! Do kogo go skierowała?

 

 

Matka Kate Middleton przesadziła?

Carole Middleton, Michael Middleton
East News

Obraziła księżną Dianę?

Książę Harry i księżna Diana - mama trzyma syna na rękach
East News

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27