Agnieszka i Dawid w Rolnik szuka żony
screen Rolnik szuka żony TVP1

Widzowie "Rolnik szuka żony 7" poruszeni zachowaniem Agnieszki, kandydatki Dawida! "Szkoda chłopaka..."

Agnieszka i Dawid w Rolnik szuka żony
screen Rolnik szuka żony TVP1

Internauci bardzo ostro skrytykowali Agnieszkę z programu "Rolnik szuka żony"! Fani ocenili zachowanie byłej kandydatki Dawida, która podjęła decyzję o rezygnacji z programu. Dostało się również drugiej kandydatce rolnika, Magdalenie!

Po ostatnim odcinku hitu TVP w sieci zawrzało. Zobaczcie, jak internauci zareagowali na zaskakujące wydarzenia w "Rolnik szuka żony"!

Internauci krytykują byłą kandydatkę Dawida

Kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" już za nami. W minioną niedzielę rolnicy i rolniczka z siódmej edycji show mieli okazję poznać bliżej swoich kandydatów. Niestety, jak już wiemy, jedna z kandydatek Dawida doprowadziła go do łez i postanowiła, że odchodzi z programu. 

Po moich obserwacjach ostatnich, w trakcie wieczoru bez kamer, podjęłam decyzję o odejściu z programu - wyznała Agnieszka. Liczyłam, że będziesz bardziej dojrzałym facetem. Poza kamerami tego nie ma! Nie chcę ci robić złudnych nadziei - dodała. 

Dawid uszanował decyzję Agnieszki, ale ze łzami w oczach przyznał, że chciał ją bliżej poznać. Co ciekawe, decyzja Agnieszki o rezygnacji z programu bardzo wstrząsnęła inną kandydatką rolnika, Magdaleną. Kobieta płakała i przyznała, że ona chyba również wróci do domu... Takie zachowanie Agnieszki i Magdy zszokowało widzów! Na Facebooku pojawiło się sporo krytycznych komentarzy. 

- Szkoda chłopaka 🙁 Zajęła miejsce innej dziewczynie która chciałaby go poznać albo i nawet zostać jego żoną.
- zniszczyły chłopakowi szansę, jaką dawał mu program.
- Te dwie to chyba dla siebie przyjechały ...ona też pojedzie do domu a Martyna widać że chce poznać Dawida brawa dla niej
- Aga wyjeżdża, Magda zostaje i płacze za Agą.. domowe przedszkole.. kto poważnie podchodzący do życia się tak zachowuje?🤦‍♀️
- One tam szukają faceta czy koleżanek?- komentują fani programu.

Oglądaliście ostatni odcinek "Rolnik szuka żony"? Co sądzicie o zachowaniu Agnieszki i Magdy? Waszym zdaniem internauci zbyt ostro ocenili uczestniczki programu?

Zobacz także: Rolnik szuka żony 7: Szokujące zachowanie Pawła wobec Marty. Czy spakuje walizki w kolejnym odcinku?

Agnieszka zdecydowała, że odchodzi z programu.

Dawid nie ukrywał łez kiedy dowiedział się, że Agnieszka odchodzi z programu.

Rolnik szuka żony 7: Kogo zaprosił Dawid?

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51