Mateusz, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe

Widzowie "Rolnik szuka żony" bez litości dla Mateusza. "Panie barman teraz pora na Love Island"

Mateusz, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" z programu na własne życzenie odeszła Agnieszka, kandydatka Dawida, a Magdalena podziękowała za udział w programie Mateuszowi. Rolniczka wyraźnie miała już dosyć zabawowego podejścia do życia jednego ze swoich kandydatów i zauważyła, że mężczyzna wcale o nią nie zabiega.

Podczas wspólnej rozmowy okazało się, że Mateusz nie jest zaskoczony decyzją rolniczki i sam wyznał,  że wieś nie jest dla niego, a do Magdy nic nie czuje!

W komentarzach Internauci krytykują mężczyznę i uważają, że chciał się jedynie wypromować! 

Mateusz był w programie "Rolnik szuka żony" dla popularności?

W szóstym odcinku "Rolnik szuka żony" Magdalena zauważyła, że jej kandydaci coraz lepiej bawią się w swoim towarzystwie i nie zabiegają o jej uczucia. Postanowiła działać i pożegnała Mateusza, który zupełnie przestał o nią zabiegać:

Czułam mało tego zaimponowania. Chciałabym zostać z chłopakami (...) ale nie żałuję, że tu przyjechałeś - powiedziała wprost Magda Mateuszowi.

Mateusz nie czuł się dotknięty słowami rolniczki i szczerze wyznał, że w programie miał lepszy kontakt z innymi uczestnikami niż z samą Magdą - bardziej będę tęsknił za chłopakami niż za Magdą... 

Po tej reakcji mężczyzny fani programu nie mają wątpliwości, że chciał jedynie zdobyć popularność, biorąc udział w hicie TVP1, który oglądają miliony widzów. Niektórzy wprost piszą, że dla Mateusza bardziej odpowiedni byłby program w stylu "Love Island" czy "Hotel Paradise":

Panie Barman teraz pora na Love Island

jadą gwiazdeczki na wieś szukać wrażeń a nie Rolnika na całe życia. Ludzie tylko odchodzą jeśli uwaga rolników nie jest skupiona maksymalnie na nich

Przyjechał się zabawić, i z zabawy wyjechał! Jechał wieś podbijać, a na końcu stwierdził, że na wieś nie pasuje, to może lepiej było do Hotelu Paradise się zgłosić

Sądzicie, że Magda słusznie postąpiła, odsyłając Mateusza do domu?

Zobacz także: Rolnik szuka żony. Magda pożegnała faworyta! "Bardziej będzie tęsknił za chłopakami niż za Magdą"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mateusz jedzie do domu! Zaskoczeni?

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Mateusz pierwszego dnia na gospodarstwie mocno angażował się w prace gospodarskie, ale okazuje się, że jego fascynacja Magdą szybko minęła. 

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 Mateusz
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Rolniczka zorientowała się, że Mateusz stawia jedynie na dobrą zabawę i nie interesuje się nią. W końcu postanowiła pożegnać mężczyznę, a on wcale nie był zaskoczony i przyjął jej decyzję z dużym spokojem. 

Magda Rolnik szuka żony
screen "Rolnik szuka żony"

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56