Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Mateusz, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe
Newsy

Widzowie "Rolnik szuka żony" bez litości dla Mateusza. "Panie barman teraz pora na Love Island"

Widzowie "Rolnik szuka żony" bez litości dla Mateusza. "Panie barman teraz pora na Love Island"

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" z programu na własne życzenie odeszła Agnieszka, kandydatka Dawida, a Magdalena podziękowała za udział w programie Mateuszowi. Rolniczka wyraźnie miała już dosyć zabawowego podejścia do życia jednego ze swoich kandydatów i zauważyła, że mężczyzna wcale o nią nie zabiega.

Podczas wspólnej rozmowy okazało się, że Mateusz nie jest zaskoczony decyzją rolniczki i sam wyznał,  że wieś nie jest dla niego, a do Magdy nic nie czuje!

W komentarzach Internauci krytykują mężczyznę i uważają, że chciał się jedynie wypromować! 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Mateusz był w programie "Rolnik szuka żony" dla popularności?

W szóstym odcinku "Rolnik szuka żony" Magdalena zauważyła, że jej kandydaci coraz lepiej bawią się w swoim towarzystwie i nie zabiegają o jej uczucia. Postanowiła działać i pożegnała Mateusza, który zupełnie przestał o nią zabiegać:

Czułam mało tego zaimponowania. Chciałabym zostać z chłopakami (...) ale nie żałuję, że tu przyjechałeś - powiedziała wprost Magda Mateuszowi.

Mateusz nie czuł się dotknięty słowami rolniczki i szczerze wyznał, że w programie miał lepszy kontakt z innymi uczestnikami niż z samą Magdą - bardziej będę tęsknił za chłopakami niż za Magdą... 

Po tej reakcji mężczyzny fani programu nie mają wątpliwości, że chciał jedynie zdobyć popularność, biorąc udział w hicie TVP1, który oglądają miliony widzów. Niektórzy wprost piszą, że dla Mateusza bardziej odpowiedni byłby program w stylu "Love Island" czy "Hotel Paradise":

Panie Barman teraz pora na Love Island

jadą gwiazdeczki na wieś szukać wrażeń a nie Rolnika na całe życia. Ludzie tylko odchodzą jeśli uwaga rolników nie jest skupiona maksymalnie na nich

Przyjechał się zabawić, i z zabawy wyjechał! Jechał wieś podbijać, a na końcu stwierdził, że na wieś nie pasuje, to może lepiej było do Hotelu Paradise się zgłosić

Sądzicie, że Magda słusznie postąpiła, odsyłając Mateusza do domu?

Zobacz także: Rolnik szuka żony. Magda pożegnała faworyta! "Bardziej będzie tęsknił za chłopakami niż za Magdą"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mateusz jedzie do domu! Zaskoczeni?

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Mateusz pierwszego dnia na gospodarstwie mocno angażował się w prace gospodarskie, ale okazuje się, że jego fascynacja Magdą szybko minęła. 

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 Mateusz
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Rolniczka zorientowała się, że Mateusz stawia jedynie na dobrą zabawę i nie interesuje się nią. W końcu postanowiła pożegnać mężczyznę, a on wcale nie był zaskoczony i przyjął jej decyzję z dużym spokojem. 

Magda Rolnik szuka żony
screen "Rolnik szuka żony"

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paweł z "Rolnik szuka żony" i Magda
Newsy
Rolnik szuka żony. Magda pożegnała faworyta! "Bardziej będzie tęsknił za chłopakami niż za Magdą"
Rolnik szuka żony. Magda pożegnała faworyta! "Bardziej będzie tęsknił za chłopakami niż za Magdą"

Za nami kolejny odcinek "Rolnik szuka żony" , w którym jedna z uczestniczek Magdalena postanowiła pożegnać jednego z jej kandydatów. Przypomnijmy, że rolniczka zaprosiła do swojego domu Mateusza, Pawła i Adama.  Co stało się w szóstym odcinku? Podczas zbierania stonek, Mateusz stwierdził, że z Magdą "nie nadają na tych samych falach" - już wtedy padło podejrzenie, że ich wspólna przygoda może zaraz się skończyć. Magda stwierdziła dodatkowo, że "kontakt był znikomy" nie tylko z Mateuszem, ale  też z Pawłem i Adamem. Sama Magda stwierdziła: Mam wrażenie, że oni się zakumplowali i traktują to jako fajny pobyt - powiedziała zapłakana Magda. Ostatecznie Magda postanowiła pożegnać się z Mateuszem. Zaprosiła go na krótki spacer i wtedy padły te trudne słowa: Czułam mało tego zaimponowania. Chciałabym zostać z chłopakami (...) ale nie żałuję, że tu przyjechałeś - powiedziała Magda Mateuszowi. Magda ostatecznie stwierdziła, że poczuła ulgę, kiedy pożegnała Mateusza. Zwłaszcza że ten stwierdził, że "bardziej będzie tęsknił za chłopakami niż za Magdą" ... Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 7: Internauci spekulują, że Paweł wybrał Martę. Rolnik odpowiedział! Magdalena postanowiła pożegnać Mateusza. To dla niego koniec przygody z programem! Czy to była słuszna decyzja? Przypomnijmy, że na samym początku Mateusz jawił się Magdzie jako faworyt... Jak widać, wiele się zmieniło podczas dalszego poznawania. Teraz o względy Magdy będzie walczył Paweł... ...i Adam. Którego z nich wybierze Magda?

Magda Rolnik szuka żony
screen "Rolnik szuka żony"
Newsy
"Rolnik szuka żony": Mateusz, były kandydat Magdy odpowiedział hejterom i pokazał zdjęcie z Adamem! 
"Rolnik szuka żony": Mateusz, były kandydat Magdy odpowiedział hejterom i pokazał zdjęcie z Adamem! 

Mateusz z "Rolnik szuka żony" , podczas relacji na InstaStories, opublikował wspólne zdjęcie z Adamem i odpowiedział na hejt w sieci! Były uczestnik programu o poszukujących miłości rolnikach odniósł się do wpisów, w których internauci sugerowali, że Mateusz był bardziej zainteresowany kolegami niż Magdą. Zobaczcie, co napisał!  Mateusz odpowiada hejterom Mateusz wystąpił w siódmej edycji "Rolnik szuka żony" i walczył o względu Magdy. Kandydat rolniczki od samego początku wzbudzał ogromne emocje wśród fanów programu. Internauci ostro ocenili Mateusza pisząc, że  zależy mu jedynie na "wylansowaniu się" w programie. Jak już wiemy, w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" Magda podziękowała Mateuszowi za dalszy udział w programie. Reakcja Mateusza była dość zaskakująca... bardziej będę tęsknił za chłopakami niż za Magdą ...  - powiedział szczerze przed kamerami. Komentarz i zachowanie Mateusza nie wszystkim przypadło do gustu. Internauci znów zaczęli krytykować byłego już kandydata Magdy, że zależało mu bardziej na kolegach niż na rolniczce. Teraz Mateusz w zabawny sposób skomentował te komentarze! Adam może i odpadłem z programu, ale nasze uczucie pozostaje niezmienne. Już pół roku razem ❤️❤️- napisał pod wspólnym zdjęciem z Adamem. To tylko żarty z hejterów, luźniej ludzie, warto nie mieć spięć nie? - dodał w swoim wpisie.  Przypominamy, że Mateusz pokazał również, że po programie utrzymuje również kontakt z Pawłem i kandydatkami Dawida z "Rolnik szuka żony". Zobaczcie jego zdjęcie z Adamem i apel do hejterów! Zobacz także:   Mateusz z "Rolnik szuka żony" imprezuje z kandydatami Magdy i kandydatkami Dawida! Zdradził,...

Mateusz z Rolnik szuka żony imprezuje z pozostałymi uczestnikami Magdy
Instagram
Newsy
Mateusz z "Rolnik szuka żony" imprezuje z kandydatami Magdy i kandydatkami Dawida! Zdradził, jak potoczy się siódma edycja?
Mateusz z "Rolnik szuka żony" imprezuje z kandydatami Magdy i kandydatkami Dawida! Zdradził, jak potoczy się siódma edycja?

Mateusz w " Rolnik szuka żony " szybko stał się najbarwniejszą postacią nowej edycji. Widzowie hitu TVP1 od początku zarzucali mężczyźnie, że w programie nie szuka uczucia, ale chce jedynie zdobyć popularność. W szóstym odcinku "Rolnika" Magdalena doszła do podobnego wniosku i podziękowała swojemu kandydatowi za pobyt w jej gospodarstwie. Podczas rozmowy Mateusz wcale nie był zaskoczony i szczerze wyznał, że bardziej będzie tęsknił za chłopakami, niż za rolniczką . Teraz na potwierdzenie tych słów kandydat Magdy opublikował w relacji na Instastories zdjęcia ze wspólnej imprezy z Pawłem i Adamem. Ale to nie wszystko! Okazuje się, że mężczyźni zaprzyjaźnili się też z dwoma kandydatkami Dawida: Agnieszką i Magdaleną . Widać, że doskonale bawią się w swoim towarzystwie. Tylko, czy Mateusz przypadkiem nie zdradził za dużo? W końcu emisja programu nadal trwa! Mateusz z "Rolnik szuka żony" zdradził, jak potoczy się siódma edycja!? Jak dotąd zostało wyemitowanych sześć odcinków "Rolnika szuka żony" i już wiemy, że z programu na własne życzenie odeszła Agnieszka , kandydatka Dawida oraz Mateusz. Tymczasem kandydat rolniczki już teraz zdradził, że wszyscy uczestnicy programu są we własnych domach, a niektórzy z nich spotykają się po programie i wspólnie imprezują. Mateusz pod zdjęciem z Pawłem, Adamem, Agnieszką i Magdą napisał: Absztyfikanci i absztyfikantki - podpisał zdjęcie Mateusz Kisiel z "Rolnik szuka żony". Czy to oznacza, że żaden z kandydatów Magdaleny nie został w jej gospodarstwie? Jak wiadomo z poprzednich edycji przyjaźnie po programie powstają, ale do tej pory nie były ujawniane jeszcze w trakcie jego trwania. Zobacz także:  Widzowie "Rolnik szuka żony 7" poruszeni zachowaniem Agnieszki,...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner