Martyna Wojciechowska w rozmowie z Party.pl zdradziła, jak się czuje jako mama dwóch córek, które właśnie kończą wakacje i wracają do szkoły. Dziennikarka poruszyła bardzo ważny temat i zdradziła, czego obawia się najbardziej. Martyna Wojciechowska zdradziła, jaką jest mamą!

Reklama

Martyna Wojciechowska szczerze o macierzyństwie

Martyna Wojciechowska jest mamą dwóch córek- nastoletniej Marysi i adoptowanej, dorosłej już córki Kabuli. Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN zapytaliśmy więc dziennikarkę, jak się czuje jako mama, której córki kończą wakacje i wracają do szkoły. Martyna Wojciechowska szczerze odpowiedziała:

Ja mam już 15-letnią córkę, Marysia idzie do drugiej klasy liceum, świetnie sobie radzi- jest zresztą bardzo samodzielna i zaradna. Moja adoptowana córka Kabula zaczyna drugi rok studiów prawniczych. Oby kibicuję, ale to są świetne dziewczyny, naprawdę niezwykłe więc cieszę się, że ten czas jest taki, że już mam te dzieciaki duże. Myślę z dużą radością o tym nadchodzącym pierwszym dniu września- powiedziała nam gwiazda.

Martyna Wojciechowska zdradziła nam przy okazji, jaką jest mamą:

Bywam mamą kwoką, ale też daję dużo luzu.

Martyna Wojciechowska podczas wywiadu poruszyła również bardzo ważny temat, który dotyczy wielu osób. O co chodzi? Posłuchajcie naszej rozmowy z Martyną Wojciechowską.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska zaskoczyła wyznaniem: "A oto... mój nowy chłopak"

Party.pl
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama