Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Martyna Wojciechowska
Facebook
Newsy

Wojciechowska zdradziła, z jaką chorobą walczyła przez ostatni rok! "Schudłam 20 kilogramów"

Na co zachorowała?

Martyna Wojciechowska przerwała milczenie. W wywiadzie dla magazynu "Flesz" opowiedziała o najtrudniejszym roku w swoim życiu. Kilka dni po 41 urodzinach ciężko zachorowała. Od tego czasu minął rok i Martyna czuje się już bezpieczna. Ale przez ostatni czas musiała walczyć o swoje zdrowie! 

 

Czym Martyna Wojciechowska różni się od większości gwiazd? "Wybrałam inną drogę i..."

Martyna Wojciechowska pierwszy raz o swojej chorobie

Rok temu Martyna zasłabła, straciła przytomność. Trafiła do szpitala i zaczęło się szukanie przyczyny choroby. Gazety pisały wtedy, że wygląda świetnie, że schudła i to z powodu miłości.

Tylko że ja wcale nie czułam się dobrze. Uśmiechałam się,  ale z dnia na dzień słabłam coraz bardziej. Schudłam 20 kilogramów. Czasem trudno było mi wstać z łóżka. To wszystko wydarzyło się w ubiegłym roku, na początku października. Trafiłam najpierw do szpitala zakaźnego w Warszawie, a potem na Oddział Chorób Tropikalnych w Poznaniu, konsultowałam wyniki badań za granicą", opowiada Martyna w magazynie "Flesz". 

Czy Martyna Wojciechowska jest już zdrowa?

"Czuję się bezpieczna, choroba została „opanowana”. Oczywiście czekają mnie jeszcze badania. To bardzo rzadka egzotyczna choroba, w zasadzie niespotykana w Polsce, na świecie też występuje sporadycznie", dodaje dziennikarka.

Martyna Wojciechowska podkreśla, że nie musi leczyć się za granicą, ale faktycznie była w Niemczech na konsultacji, gdzie potraktowano ją z atencją ze względu na bardzo rzadki przypadek chorobowy. 

"W naszych szpitalach pracują wysokiej klasy specjaliści, którzy dali mi wiarę, że wrócę do życia i do pracy", dodaje dziennikarka.

Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Flesz". 

 

ZOBACZ: "Nie dałam rady..." Martyna Wojciechowska pierwszy raz publicznie przyznała się do porażki!

 

Martyna Wojciechowska jest już zdrowa!

 

Kaśka Frydrych

Martyna Wojciechowska przez ostatni rok schudła 20 kg

Martyna Wojciechowska
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Martyna Wojciechowska z córką Marysią
Facebook
Newsy
Martyna Wojciechowska w formie! Uczy córkę wspinaczki! "Jestem dumna!" Fenomenalne ZDJĘCIA
Martyna Wojciechowska w formie! Uczy córkę wspinaczki! "Jestem dumna!" Fenomenalne ZDJĘCIA
Martyna Wojciechowska opowiedziała we Fleszu o swojej chorobie
Newsy
Martyna Wojciechowska na okładce magazynu "Flesz"! Pierwszy raz zdradza, z jaką chorobą walczyła!
"Czasem trudno było mi wstać z łóżka", mówi gwiazda.

Martyna Wojciechowska na okładce "Flesza". Podróżniczka, prowadząca program "Kobieta na krańcu świata", ma za sobą bardzo ciężki rok. W październiku 2015 roku gwiazda zasłabła i trafiła do szpitala. Media pisały, że dużo schudła, ale nikt nie wiedział, co dolega Martynie Wojciechowskiej . "Czasem trudno było mi wstać z łóżka", powiedziała we Fleszu Martyna Wojciechowska.  Podróżniczka wiele miesięcy leczyła się w Polsce, jak i za granicą. Teraz w wywiadzie dla magazynu "Flesz" postanowiła przerwać milczenie i zdradzić, co jej dolegało! Wojciechowska opowiedziała też o swoim wypadku na motocyklu , do którego doszło kilka miesięcy temu oraz śmierci ojca jej córki, Jurka Błaszczyka. Nowy numer "Flesza" już od jutra w kioskach!   Co jeszcze znajdziecie w tym wydaniu? Nowe zdjęcia ze ślubu Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana, rozmowę z Olgą Kalicką, która zdradzi, co łączyło ją z Maciejem Musiałem oraz dowiecie się, jaką propozycję dostała ostatnio Hanna Lis.    ZOBACZ:  Poruszające nagranie Martyny Wojciechowskiej! Opowiada o ostatnich dramatycznych wydarzeniach   Martyna Wojciechowska na okładce Flesza Dziennikarka opowiedziała o swojej córce, wypadku i chorobie

Martyna Wojciechowska z blizną
Newsy
Martyna Wojciechowska jest już zdrowa! Pokonała tajemniczą chorobę
Co jej było?

Zobacz  czarną bluzkę koszulową, którą kupisz już w cenie 95,00 zł!   Martyna Wojciechowska jest już zdrowa. A co dolegało znanej podróżniczce? Pod koniec zeszłego roku Martyna mocno schudła i w końcu wyznała, że jest chora. Teraz okazało się, że była to groźna bakteria tropikalna.  Długo byłam w szpitalu. Chudnę, jestem słaba, bardzo źle się czuję, jestem pod opieką wybitnych specjalistów, którzy ciężko pracują nad przywróceniem mnie do zdrowia. Czeka mnie kolejne leczenie. Konsultuję też wyniki badań za granicą – napisała w oświadczeniu w listopadzie Wojciechowska.                       Ale wtedy dziennikarka nie powiedziała co jej dokładnie dolega. Z tropikalną bakterią, którą złapała w czasie jednej z podróży, walczyli lekarze w Polsce i USA. Na szczęście to już przeszłość. Martyna jest zdrowa, czuje się dobrze - wyznała w "Twoim Imperium" osoba z otoczenia Wojciechowskiej. Martyna Wojciechowska miała też jednak sporego pecha. Ledwo wyszła z choroby to uległa wypadkowi na motocyklu i złamała obojczyk. Efekt? Operacja, tytanowy implant, kilka śrub i 21 szwów. Ale, gdyby spojrzeć na historię Martyny Wojciechowskiej i wszystkie jej choroby oraz wypadki, ten ostatni to nic wielkiego. Czy dlatego, że śmierci w oczy spoglądała już wiele razy? Jako dziecko chorowała na astmę, mononukleozę, niewydolność żylną i zapalenie opon mózgowych. Gdy była w liceum, lekarze wykryli u niej chorobę nowotworową, musiała przejść chemioterapię. Miała kilka groźnych wypadków - spadła ze schodów, tracąc przytomność i poraził ją prąd, gdy do wanny wpadła jej suszarka. Gdy miała 17 lat, w wypadku na nartach złamała kręgosłup. Chwile grozy przeżyła też, gdy motorówka, którą płynęła, wybuchła na środku jeziora. Podróżniczka doznała rozległych poparzeń. "Bywały okresy, że...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner