Marta Żmuda-Trzebiatowska potwierdziła narodziny dziecka! Zamieściła wzruszający wpis

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula zostali rodzicami po raz drugi! Spekulacje o tym, że aktorka urodziła pojawiły się już na początku weekendu ale dopiero w niedzielę Marta zdecydowała się oficjalnie potwierdzić, że po raz drugi została mamą! W sieci pojawił się wzruszający wpis! 

Zobacz także: Czy Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła? Zobaczcie tylko te zdjęcia!

Marta Żmuda-Trzebiatowska potwierdza narodziny drugiego dziecka 

Marta Żmuda-Trzebiatowska niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Wiadomość o narodzinach jej drugiego dziecka wyszła na jaw przez... zdjęcia paparazzi, którzy spotkali aktorkę i jej męża, Kamila Kulę, wychodzących ze szpitala. Aktorka potwierdziła radosną nowinę, że została mamą po raz drugi dopiero wczoraj: 

„Skarbie mój, klejnocie, mój cudzie. Pozostań w cieple, w twierdzy moich ramion. Choć przez kilka lat niech Ci nie grozi ten świat. (...) Obiecuję na całe życie, że otworzę przed tobą ramiona, kiedy wyrządzisz sobie krzywdę. Rozproszę ból za dotknięciem magicznego buziaka. A potem posadzę cię z powrotem na siodełko. Wstawaj! Dalej! Szybciej niż wiatr!” „Mama” H.Delforge  - zacytowała 

Dodała również kilka słów od siebie i to własnie nimi ostatecznie potwierdziła, że jej drugie dziecko jest już na świecie: 

Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć - MAMA ❤️ ❤️ ————— #dziękuję #momoftwo

Gratulujemy rodzicom oraz starszemu braciszkowi Brunowi! Marta nie zdradziła na razie imienia dziecka. Czy tym razem postawiła na tradycyjne czy może nowoczesne? 

Zobacz także: Katarzyna Glinka i Marta Żmuda Trzebiatowska zostaną mamami. Wiemy, czy znikną z show-biznesu na dłużej!

Marta Żmuda-Trzebiatowska oficjalnie potwierdziła narodziny swojego drugiego dziecka. Aktorka nie zdradziła jednak ani płci ani imienia swojej pociechy. 

To właśnie dzięki tym zdjęciom wyszło na jaw, że Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Paparazzi przyłapali ją i Kamila Kulę jak wychodzili ze szpitala.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula zostali rodzicami po raz drugi. Bruno został starszym braciszkiem, to bardzo poważna rola! Gratulujemy szczęśliwej rodzinie!

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula
ONS

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36