Newsy

Marta Żmuda-Trzebiatowska potwierdziła narodziny dziecka! Zamieściła wzruszający wpis

Marta Żmuda-Trzebiatowska potwierdziła narodziny dziecka! Zamieściła wzruszający wpis

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula zostali rodzicami po raz drugi! Spekulacje o tym, że aktorka urodziła pojawiły się już na początku weekendu ale dopiero w niedzielę Marta zdecydowała się oficjalnie potwierdzić, że po raz drugi została mamą! W sieci pojawił się wzruszający wpis! 

Zobacz także: Czy Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła? Zobaczcie tylko te zdjęcia!

Marta Żmuda-Trzebiatowska o różnicy wieku z mężem Kamilem Kulą! Przezabawne!

Marta Żmuda-Trzebiatowska potwierdza narodziny drugiego dziecka 

Marta Żmuda-Trzebiatowska niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Wiadomość o narodzinach jej drugiego dziecka wyszła na jaw przez... zdjęcia paparazzi, którzy spotkali aktorkę i jej męża, Kamila Kulę, wychodzących ze szpitala. Aktorka potwierdziła radosną nowinę, że została mamą po raz drugi dopiero wczoraj: 

„Skarbie mój, klejnocie, mój cudzie. Pozostań w cieple, w twierdzy moich ramion. Choć przez kilka lat niech Ci nie grozi ten świat. (...) Obiecuję na całe życie, że otworzę przed tobą ramiona, kiedy wyrządzisz sobie krzywdę. Rozproszę ból za dotknięciem magicznego buziaka. A potem posadzę cię z powrotem na siodełko. Wstawaj! Dalej! Szybciej niż wiatr!” „Mama” H.Delforge  - zacytowała 

Dodała również kilka słów od siebie i to własnie nimi ostatecznie potwierdziła, że jej drugie dziecko jest już na świecie: 

Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć - MAMA ❤️ ❤️ ————— #dziękuję #momoftwo

Gratulujemy rodzicom oraz starszemu braciszkowi Brunowi! Marta nie zdradziła na razie imienia dziecka. Czy tym razem postawiła na tradycyjne czy może nowoczesne? 

Zobacz także: Katarzyna Glinka i Marta Żmuda Trzebiatowska zostaną mamami. Wiemy, czy znikną z show-biznesu na dłużej!

Marta Żmuda-Trzebiatowska oficjalnie potwierdziła narodziny swojego drugiego dziecka. Aktorka nie zdradziła jednak ani płci ani imienia swojej pociechy. 

To właśnie dzięki tym zdjęciom wyszło na jaw, że Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Paparazzi przyłapali ją i Kamila Kulę jak wychodzili ze szpitala.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula zostali rodzicami po raz drugi. Bruno został starszym braciszkiem, to bardzo poważna rola! Gratulujemy szczęśliwej rodzinie!

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula
ONS

Zobacz także
Marta Żmuda Trzebiatowska w rozpuszczonych włosach

Tym wpisem Marta Żmuda-Trzebiatowska potwierdziła narodziny dziecka? Zobaczcie, co napisała w sieci! 

Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu #zostańwdomu

Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu o... koronawirusie

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Za chwilę urodzi dziecko, ale nie zwalnia tempa! Marta Żmuda Trzebiatowska nową rolę stworzyła sobie sama…

 

Ciężarne gwiazdy na gali TeleKamer 2020
ONS
Fleszstyle
Ciężarne Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kasia Glinka na TeleKamerach 2020! Jedna z nich ścięła włosy!
Ciężarne Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kasia Glinka na TeleKamerach 2020! Jedna z nich ścięła włosy!

Na gali TeleKamer 2020 nie mogło zabraknąć nominowanych w kategoriach "Aktorka Roku" Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kasi Glinki! Co ciekawe, obie panie są w ciąży! To jednak nie przeszkodziło pojawić się gwiazdom na czerwonym dywanie i zachwycać wszystkich. Zarówno Kasia, jak i Marta podkreśliły swoje krągłości pięknymi kreacjami. Zobaczcie zdjęcia! Zobacz także:  Żona Norbiego zaliczyła modową wpadkę na Telekamerach? Spójrzcie na jej kreację!

Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Orły
ONS
Newsy
Czy Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła? Zobaczcie tylko te zdjęcia!
Czy Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła? Zobaczcie tylko te zdjęcia!

Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła?! Wiele na to wskazuje! Paparazzi spotkali aktorkę i jej męża, Kamila Kulę, wychodzących ze szpitala. Para jednak oficjalnie nie potwierdziła jeszcze tej informacji! Zobaczcie zdjęcia! Zobacz także:  Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu pisze o... kompleksach! "Krzyk o pomoc" Czy Marta Żmuda - Trzebiatowska już urodziła?! Marta Żmuda - Trzebiatowska i Kamil Kula należą do grona gwiazd, które bardzo strzegą swojej prywatności. Para chociaż jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, stara się jednak skupiać na działalności zawodowej, a nie na życiu prywatnym. O kolejnej ciąży aktorki małżeństwo poinformowało dopiero w grudniu ubiegłego roku. Teraz wiele wskazuje na to, że Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula powitali na świecie swoje kolejne dziecko! Małżonkowie na ten moment jednak nie potwierdzili jeszcze tej informacji oficjalnie, ale zdjęcia zrobione przez paparazzi wskazują na to, że maleństwo jest już na świecie. Zobaczcie jak wyglądali!  Ze zdjęć wynika, że aktorka mogła urodzić już kilka dni temu. Czekamy zatem na oficjalne potwierdzenie tej informacji, a jeśli maleństwo rzeczywiście jest już na świecie  to oczywiście serdecznie gratulujemy! Wiele wskazuje na to, że Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła!  Paparazzi spotkali parę, która wychodzi z maleństwem ze szpitala. Najprawdopodobniej aktorka urodziła kilka dni temu.   

Marta Żmuda Trzebiatowska w rozpuszczonych włosach
Instagram
Newsy
Chłopiec czy dziewczynka? Znamy płeć drugiego dziecka Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kamila Kuli!
Marta Żmuda Trzebiatowska po raz drugi zostałą mamą. Znamy płeć maleństwa.

Marta Żmuda Trzebiatowska po raz drugi została mamą. Gwiazda potwierdziła tę radosną nowinę dokładnie 26 maja, czyli w Dzień Matki. Na swoim Instagramie, pod wierszem Helene Delforge napisała: "Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć – mama". Pod wpisem gwiazda dodała hasztag #mamadwójki. Jak czytamy w "Party", Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula powitali na świecie córeczkę! To drugie dziecko pary – Marta i Kamil mają już 3-letniego synka Bruna. Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Serial "#ZostańWdomu", w którym grają oboje aktorzy, dostał Nagrode Publiczności podczas Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny, zorganizowanego przez kanał TVN Fabuła. Czy Marta Żmuda Trzebiatowska planuje długi urlop macierzyński? Przeczytasz w nowym wydaniu "Party", które teraz ma dwie okładki! Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula po raz drugi zostali rodzicami.  

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner