Marta Żmuda Trzebiatowska w rozpuszczonych włosach
Instagram

Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała swoją figurę po ciąży. Ciężko uwierzyć, że dopiero co urodziła

Marta Żmuda Trzebiatowska w rozpuszczonych włosach
Instagram

Marta Żmuda-Trzebiatowska przed kilkoma tygodniami po raz drugi została mamą. Gwiazda jednak specjalnie nie afiszowała się z tą wiadomością i zamieściła jedynie wzruszający wpis w mediach społecznościowych. Teraz na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej figurę po porodzie. Wygląda obłędnie. Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Chłopiec czy dziewczynka? Znamy płeć drugiego dziecka Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kamila Kuli!

Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała figurę po drugiej ciąży

Marta Żmuda-Trzebiatowska należy do grona gwiazd, które bardzo strzegą swojej prywatności. Aktorka w  mediach społecznościowych skupia się na swojej działalności artystycznej, a posty dotyczące życia rodzinnego, pojawiają się niezwykle rzadko. Gwiazda długo ukrywała swoją ciążę i również po urodzeniu dziecka nie poinformowała fanów wprost o tym wydarzeniu. Zamieściła jedynie wzruszający wpis, z którego można było się domyśleć, że gwiazda została już po raz drugi mamą.

Ostatnio na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, które zachwyciło fanów. Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała się w przepięknej sukience, dzięki czemu przy okazji możemy zobaczyć, jak wygląda niespełna miesiąc po porodzie. Aktorka prezentuje się naprawdę zjawiskowo i aż trudno uwierzyć, że pod koniec maja urodziła dziecko! 

- Bardzo pięknie pani wygląda .Tak dziewczęco jak pani to robi ze coraz młodziej .♥️

- Pięknie 💝💝💝💝

- Pani Marto, jest Pani naturalnie piękną kobietą z pięknym uśmiechem, bez silikonów, napompowanej twarzy, mało teraz jest takich kobiet, a szkoda - piszą fani. 

Gwiazda w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" wyjawiła dlaczego nie pokazuje swoich dzieci w mediach społecznościowych. Dla aktorki szczęśliwe dzieciństwo, to dzieciństwo anonimowe. 

Ja faktycznie nie dzielę się szczegółami, nie dlatego, że nie chce, bo mnie rozpiera radość. Ja myślę o tych młodych ludziach, którzy mają prawo do beztroskiego dzieciństwa, a dla mnie takie dzieciństwo jest anonimowe. Kiedyś sami zadecydują, czy będą chcieli podążać taką drogą jak rodzice - wyjawiła dla "Dzień Dobry TVN" Marta Żmuda-Trzebiatowska. 

Zobaczcie jak pięknie wygląda gwiazda kilka tygodni po porodzie. Cudownie jest patrzeć na tak naturalnie piękną i szczęśliwą mamę. 

 

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula są rodzicami dwójki dzieci. Para ma jeszcze synka Brunona. Teraz zaś na świat przyszła dziewczynka! 

Kamil Kula i Marta Żmuda Trzebiatowska
East News

 

Więcej na temat Marta Żmuda-Trzebiatowska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48