Marta Wierzbicka z chłopakiem

Marta Wierzbicka planuje być mamą? Aktorka zaskoczyła wyznaniem na temat macierzyństwa!

Marta Wierzbicka z chłopakiem

Marta Wierzbicka opowiedziała szczerze o ratowaniu swojego związku z Maciejem Zalewskim oraz o macierzyństwie! Kilka miesięcy temu media żyły jej rozstaniem z chłopakiem, z którym była kilka lat. Żadne z nich nie komentowało doniesień o rzekomych zdradach i wizytach w poradni dla par. W końcu Marta Wierzbicka wydała oświadczenie, w którym napisała, że oboje postanowili zakończyć tę relację. Dopiero teraz jednak zdecydowała się powiedzieć o tym, jak to wyglądało od kulis.

Uważam, że należy walczyć o związek. Trzeba też siebie zmieniać dla innych, pracować nad sobą. Wiadomo, że problemy w związku nie leżą tylko po jednej stronie. Ja walczyłam o swój związek, dawałam szanse, starałam się. Niestety, nam się nie udało, to był mój pierwszy chłopak. Ale warto walczyć - powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Grazia".

Marta Wierzbicka o macierzyństwie

W rozmowie z pismem gwiazda przyznała również, że nie wie czy w przyszłości chciałaby mieć dziecko. Zaskoczyła też wypowiedzią, że myślała o tym już dwa lata temu! Marta Wierzbicka zdaje sobie jednak sprawę, że macierzyństwo to duża odpowiedzialność, a jej życie musiałoby się diametralnie zmienić.

Ze dwa lata temu, kiedy miałam dwadzieścia trzy lata, przeszła mi myśl przez głowę, że mogłabym mieć dziecko. Na szczęście tego nie zrealizowałam, bo teraz widzę, z jak ogromną odpowiedzialnością to się wiąże. Może zacznę myśleć o macierzyństwie za kilka lat. O ile w ogóle będę czuła taką potrzebę, bo na razie jej nie czuję. Nie czuję się na siłach, żeby być mamą.

Czy to dobre podejście?

 

Zobacz: Marta Wierzbicka o Zosi Zborowskiej: "Zaczynamy dzień od telefonów do siebie"!

 

Marta Wierzbicka i Maciej Zalewski rozstali się kilka miesięcy temu

Marta Wierzbicka i Maciej Zawadzki na premierze albumu

Marta Wierzbicka szczerze opowiedziała o tym, jak ratowała swój związek

Marta Wierzbicka

 

Więcej na temat Marta Wierzbicka
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04