Marta Wierzbicka jest  w ciąży?
East News

Marta Wierzbicka jest w ciąży?! Aktorka pokazała zdjęcie swojego brzuszka

Marta Wierzbicka jest  w ciąży?
East News

Marta Wierzbicka jakiś czas temu zniknęła z "Na Wspólnej". Aktorka wcielała się tam w postać Oli Zimińskiej, która przysparzała swoim rodzicom wielu kłopotów. Marta Wierzbicka to właśnie na planie tego serialu stawiała swoje pierwsze kroki w aktorstwie. Jednak w pewnym momencie zdecydowała, że chce spróbować sił poza "Na Wspólnej". Najczęściej można ją teraz zobaczyć na deskach warszawskich teatrów. 

Marta Wierzbicka rzadko pojawia się na oficjalnych imprezach. Jej fani mogą jednak śledzić jej Instagram, aby wiedzieć, co u niej słychać. Ostatnio gwiazda zaskoczyła ich najnowszym zdjęciem, na którym pozuje z... ciążowym brzuszkiem! Czyżby Marta Wierzbicka niebawem miała zostać mamą?

Marta Wierzbicka jest w ciąży?

Na Instagramie Marty Wierzbickiej pojawiło się zdjęcie, na którym była gwiazda "Na Wspólnej" pozuje z ciążowym brzuszkiem. Aktorka bardzo szybko jednak pospieszyła z wyjaśnieniem tej sytuacji. Okazuje się, że ten ciążowy brzuszek to tylko atrapa na potrzeby nowej sztuki, w której występuje Marta.

Halo, hejka! Próby w zaawansowanym stadium 🙈 Jakie plany na majówkę? Ja w @teatr_komedia codziennie aż do premiery 4 maja 🤷🏼‍♀️🤰🏼 - napisała aktorka.

Jednak jej kolega z "Azja Express" dał się chyba nabrać. 

Martunia gratuluje ...!!! Tak się cieszę 😘😘😘 - napisał pod fotografią Michał Piróg.

Tęsknicie za nią w "Na Wspólnej"?

Marta Wierzbicka pokazała na Instagramie ciążowy brzuszek
East News

 

Więcej na temat Marta Wierzbicka
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23