Mariusz Pudzianowski wspomina Konrada Gacę

"Do mnie to nie dociera. To był młody chłopak" Mariusz Pudzianowski poruszająco o śmierci Konrada Gacy

Mariusz Pudzianowski wspomina Konrada Gacę

Kilka dni temu, w czwartek 16 sierpnia, w mediach pojawiła się smutna wiadomość o śmierci Konrada Gacy. Znany dietetyk zmarł w swoim domu pod Lublinem. Rzeczniczka Lubelskiej Prokuratury Okręgowej poinformowała, że śmierć Konrada Gacy "nastąpiła z przyczyn chorobowych".  Wiadomość o tragedii poruszyła Mariusza Pudzianowskiego, który doskonale znał Konrada. Jak skomentował śmierć swojego kolegi?

Mariusz Pudzianowski wspomina Konrada Gacę

Śmierć Konrada Gacy poruszyła Mariusza Pudzianowskiego, który w rozmowie z Wirtualną Polską wspominał swoją znajomość z dietetykiem. Jak komentuje śmierć Konrada Gacy?  

Do mnie to nie dociera. Pracowaliśmy razem z Konradem od 11 lat. To był młody chłopak. Zawzięty, uparty jak ja, dążący do celu, który sobie postawił. Pomagałem mu od początku. Zaczynaliśmy w malutkiej siłowni, salce pięć na pięć metrów. Teraz, gdy zaczął osiągać sukcesy, mógł tak naprawdę zacząć żyć. Nie ogarniam tego- Mariusz Pudzianowski powiedział w rozmowie z wp.pl.  

Przypominamy, że pogrzeb Konrada Gacy odbędzie się w najbliższy wtorek 21 sierpnia. O szczegółach ceremonii poinformowali bliscy dietetyka.

Zobacz: Rodzina poinformowała o pogrzebie Konrada Gacy!

Mariusz Pudzianowski nie ukrywa smutku po śmierci Konrada Gacy.

Mariusz Pudzianowski

Konrad Gaca współpracował z Pudzianowskim od wielu lat.

Konrad Gaca pogrzeb

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52