Konrad Gaca nie żyje. Na zdjęciu z córeczką Emilką
Newsy

Znamy przyczynę śmierci Konrada Gacy. Sekcja wyjaśniła wszystko

Znamy przyczynę śmierci Konrada Gacy. Sekcja wyjaśniła wszystko

Co się stało z Konradem Gacą? Znany polski trener i dietetyk nie żyje. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Gaca zmarł w swoim domu pod Lublinem. W piątek 17 sierpnia około godziny 9 została przeprowadzona sekcja zwłok Konrada Gacy. Głos w sprawie wyników sekcji zabrała rzecznika lubelskiej Prokuratury Okręgowej.

Wykluczono udział osób trzecich. Lekarz stwierdził, że zgon nastąpił z przyczyn chorobowych”, powiedziała w rozmowie z Fakt24.pl. Agnieszka Kępka, rzeczniczka lubelskiej Prokuratury Okręgowej. 

 

Zobacz także: Konrad Gaca zmarł we śnie? Tajemnicza śmierć dietetyka gwiazd

 

Więcej informacji poznamy, kiedy zostaną opublikowane szczegółowe wyniki badań. Przypomnijmy, że wczoraj na temat stanu zdrowia Gacy wypowiedział się wspólnik Gacy, Marcin Gogłoza:

Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże. To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć”, powiedział wspólnik Konrada Gacy Marcin Gogłoza w rozmowie z Wp.pl.

Konrad Gaca miał 42 lata. Gaca osierocił 7-letnią córeczkę Emilkę. W 2010 roku wziął ślub ze swoją partnerką Patrycją.

 

Zobacz: Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów

 

Konrad Gaca miał 42 lata.

Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów
Instagram

 

Był znanym polskim dietetykiem i trenerem. Odchudzała się z nim m.in. Dominika Gwit.

East News

Za nami bardzo trudne pożegnania... Wspominamy artystów, dziennikarzy i sportowców, którzy odeszli w 2018 roku

Mariusz Pudzianowski wspomina Konrada Gacę
Newsy
"Do mnie to nie dociera. To był młody chłopak" Mariusz Pudzianowski poruszająco o śmierci Konrada Gacy
"Do mnie to nie dociera. To był młody chłopak" Mariusz Pudzianowski poruszająco o śmierci Konrada Gacy

Kilka dni temu, w czwartek 16 sierpnia, w mediach pojawiła się smutna wiadomość o śmierci Konrada Gacy . Znany dietetyk zmarł w swoim domu pod Lublinem. Rzeczniczka Lubelskiej Prokuratury Okręgowej poinformowała, że śmierć Konrada Gacy "nastąpiła z przyczyn chorobowych".  Wiadomość o tragedii poruszyła Mariusza Pudzianowskiego, który doskonale znał Konrada. Jak skomentował śmierć swojego kolegi? Mariusz Pudzianowski wspomina Konrada Gacę Śmierć Konrada Gacy poruszyła Mariusza Pudzianowskiego, który w rozmowie z Wirtualną Polską wspominał swoją znajomość z dietetykiem. Jak komentuje śmierć Konrada Gacy?   Do mnie to nie dociera. Pracowaliśmy razem z Konradem od 11 lat. To był młody chłopak. Zawzięty, uparty jak ja, dążący do celu, który sobie postawił. Pomagałem mu od początku . Zaczynaliśmy w malutkiej siłowni, salce pięć na pięć metrów. Teraz, gdy zaczął osiągać sukcesy, mógł tak naprawdę zacząć żyć. Nie ogarniam tego- Mariusz Pudzianowski powiedział w rozmowie z wp.pl.   Przypominamy, że pogrzeb Konrada Gacy odbędzie się w najbliższy wtorek 21 sierpnia. O szczegółach ceremonii poinformowali bliscy dietetyka. Zobacz:  Rodzina poinformowała o pogrzebie Konrada Gacy! Mariusz Pudzianowski nie ukrywa smutku po śmierci Konrada Gacy. Konrad Gaca współpracował z Pudzianowskim od wielu lat.

Konrad Gaca pogrzeb
Newsy
Rodzina poinformowała o pogrzebie Konrada Gacy!
"Przyjaciel ludzi. Człowiek pełen optymizmu"

  Rodzina podała informację o pogrzebie Konrady Gacy. Na jego Facebooku pojawiło się oświadczenie w sprawie śmierci 42-letniego dietetyka i biznesmena, który zmarł nagle 16 sierpnia w swoim domu pod Lublinem. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 21 sierpnia w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie o godzinie 15:00: Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że odszedł od nas Konrad Gaca. Przyjaciel ludzi. Człowiek pełen optymizmu i empatii, którego pasją była pomoc innym. Kochający ojciec, mąż, syn, brat - czytamy.    Konrad Gaca miał 42 lata. Zmarł z przyczyn chorobowych. Jego przyjaciel i wspólnik stwierdził, że był to najprawdopodobniej zawał serca: „Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże. To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć”, powiedział wspólnik Konrada Gacy Marcin Gogłoza w rozmowie z Wp.pl. Konrad Gaca osierocił 7-letnią córeczkę Emilkę. W 2010 roku ożenił się z partnerką, Patrycją. Był twórcą popularnej wśród gwiazd diety odchudzającej, ekspertem telewizyjnym, biznesmenem, autorem wielu książek na temat zdrowego odchudzania.   Zobacz:  Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów    Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia.   

Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów
Instagram
Newsy
Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów
Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów

Firma Konrada Gacy miała ostatnio problemy finansowe? Wczoraj rano w mediach pojawiły się smutne wiadomości dotyczące popularnego dietetyka i trenera gwiazd. Konrad Gaca został znaleziony martwy w swoim domu pod Lublinem. Miał zaledwie 42 lata. Gaca zyskał popularność kilka lat temu i od tego czasu dzięki jego metodom tysiące Polaków zrzuciło zbędne kilogramy. Dietetyk stworzył m.in. popularny GACA SYSTEM, wydawał własne książki i występował w telewizji. Jak przypomina portal natemat.pl, już w 2014 roku do programu GACA SYSTEM zapisało się 7 tysięcy osób, dzięki czemu firma mogła liczyć na 2 miliony przychodu miesięcznie. Konrad Gaca zarabiał więc prawdziwą fortunę na walce z otyłością. Niestety, jakiś czas temu nad jego biznesem pojawiły się czarne chmury...   Zobacz także:  Konrad Gaca zmarł we śnie? Tajemnicza śmierć dietetyka gwiazd   Biznes Konrada Gacy przestał przynosić zyski? Niestety, jak informuje Wirtualna Polska firma Gaca System, której Konrad Gaca był współwłaścicielem miała ostatnio gorszy okres.  W 2016 r. poniosła blisko milion złotych straty. I to mimo sprzedaży na poziomie aż 26,652 mln zł. Dla porównania w 2014 r. miała blisko 600 tys. zł zysku (przy sprzedaży równej niemal 13 mln zł), dwa lata wcześniej – niemal 500 tys. zł (wtedy sprzedaż wyniosła 8,6 mln zł)- donosi portal wp.pl. Okazuje się również, że firma Gastro Company, której udziałowcem był Konrad Gaca, jest w stanie likwidacji. A co po śmierci Konrada Gacy stanie się z firmą Gaca System? Wspólnik zmarłego dietetyka zapewnił, że będzie działać dalej. Wszystko działa nadal, mamy stworzony cały system, sztab ludzi pracuje dalej i nie zamierzamy w żaden sposób na tę chwilę nic zmieniać - w rozmowie z portalem wp.pl powiedział Marcin Gogłoza.  Zobacz także:  Był nazywany trenerem  gwiazd ... Komu pomógł...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik