mariusz-czerkawski
East News

Mariusz Czerkawski i Michalina Sosna prowadzącymi "Star Voice - Gwiazdy mają głos". Co o nich wiemy? 

mariusz-czerkawski
East News

„Star Voice. Gwiazdy mają głos” to nowość w wiosennej ramówce TVP2! Od 28 lutego w każdy piątek, o godz. 20:35 uczestnicy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody pieniężne na cele charytatywne w łącznej wysokości 200 tys. zł. 

W roli prowadzących zadebiutują Michalina Sosna oraz Mariusz Czerkawski. Jak sprawdzą się w zupełnie nowej dla siebie roli? 

Zobacz także: Poznajcie uczestników programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos"!

Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski zadebiutują jako prowadzący programu "Star Voice - Gwiazdy mają głos" 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michalina Sosna (@michalina_sosna)

Kim są prowadzący "Star Voice - Gwiazdy mają głos" ?

Michalina Sosna z zawodu jest aktorką i artystką kabaretową związaną z Kabaretem na Koniec Świata, teatrami: 6 piętro, Kamienica i Capitol. Ma 31 lat i pochodzi z Górnego Śląska (Tychy). Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Studiowała na wydziale aktorskim. 

Szerszej publiczności znana jest z ról epizodycznych w serialach i filmach takich jak: "Przyjaciółki", "M jak miłość", "Za marzenia" "Druga Szansa", "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", "Hotel 52", "Barwy Szczęścia", "Planeta singli", "Korona Królów", "W rytmie serca" itp. Była również uczestniczką 10. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W 2019 roku zadebiutowała na scenie opolskiego festiwalu jako prowadząca koncertów "Debiuty".

O życiu prywatnym Michaliny Sosny wiadomo niewiele. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michalina Sosna (@michalina_sosna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michalina Sosna (@michalina_sosna)

 

Mariusz Czerkawski jest jednym z najwybitniejszych polskich hokeistów w historii. W najbardziej prestiżowej amerykańskiej National Hockey Ligue spędził aż 12 sezonów, reprezentując barwy pięciu klubów. Był także pierwszym Polakiem, który wystąpił w Meczu Gwiazd NHL. Swoją sportową karierę rozpoczął w wieku 16 lat w GLS Tychy, chociaż jego przygoda z hokejem zaczęła się już w wieku 8 lat. W 1991 r. reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata Juniorów. Później, aż trzykrotnie zagrał w reprezentacji Polski Seniorów na Mistrzostwach Świata (1992, 2000, 2002) oraz podczas Olimpiady Zimowej w Albertville (Francja, 1992).

W wieku 19 lat Mariusz przeprowadził się do Szwecji, gdzie rozpoczęła się jego międzynarodowa kariera w najlepszej lidze hokejowej świata – NHL. W 1997 roku przeprowadził się do Nowego Jorku. W 2007 roku ogłosił koniec kariery sportowej. Od tamtej pory skupia się na działalności biznesowej m.in. w Stowarzyszeniu Sport7, czy jako konsultant Polskiego Związku Hokeja na Lodzie, występując także w roli eksperta i komentatora telewizyjnego meczów hokejowych. Drugą pasją Mariusza Czerkawskiego jest golf. 

W życiu prywatnym Mariusz Czerkawski jest szczęśliwym mężem Emilii Raszyńskiej, z którą ma syna Iwo. Chłopiec to nie jedyne dziecko sportowca. Ma on również córkę Julię ze związku z Izabellą Scorupco.

Zobacz także: Znamy jurorów "Star Voice. Gwiazdy mają głos"! Mariusz Kałamaga, Majka Jeżowska i... trzecia jurorka to totalne zaskoczenie!

Pasja Mariusza Czerkawskiego udzieliła się również jego synowi Iwo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mariusz Czerkawski Official (@mariusz_czerkawski)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mariusz Czerkawski Official (@mariusz_czerkawski)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mariusz Czerkawski Official (@mariusz_czerkawski)

Pierwszy odcinek "Star Voice - Gwiazdy mają głos" będzie miał premierę już 28 lutego na antenie TVP 2!

belka
mat. prasowe

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13