„Star Voice. Gwiazdy mają głos” to nowość w wiosennej ramówce TVP2! Od 28 lutego w każdy piątek, o godz. 20:35 uczestnicy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody pieniężne na cele charytatywne w łącznej wysokości 200 tys. zł.

Reklama

W roli prowadzących zadebiutują Michalina Sosna oraz Mariusz Czerkawski. Jak sprawdzą się w zupełnie nowej dla siebie roli?

Zobacz także: Poznajcie uczestników programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos"!

Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski zadebiutują jako prowadzący programu "Star Voice - Gwiazdy mają głos"

Kim są prowadzący "Star Voice - Gwiazdy mają głos" ?

Michalina Sosna z zawodu jest aktorką i artystką kabaretową związaną z Kabaretem na Koniec Świata, teatrami: 6 piętro, Kamienica i Capitol. Ma 31 lat i pochodzi z Górnego Śląska (Tychy). Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Studiowała na wydziale aktorskim.

Zobacz także

Szerszej publiczności znana jest z ról epizodycznych w serialach i filmach takich jak: "Przyjaciółki", "M jak miłość", "Za marzenia" "Druga Szansa", "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", "Hotel 52", "Barwy Szczęścia", "Planeta singli", "Korona Królów", "W rytmie serca" itp. Była również uczestniczką 10. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W 2019 roku zadebiutowała na scenie opolskiego festiwalu jako prowadząca koncertów "Debiuty".

O życiu prywatnym Michaliny Sosny wiadomo niewiele.

Mariusz Czerkawski jest jednym z najwybitniejszych polskich hokeistów w historii. W najbardziej prestiżowej amerykańskiej National Hockey Ligue spędził aż 12 sezonów, reprezentując barwy pięciu klubów. Był także pierwszym Polakiem, który wystąpił w Meczu Gwiazd NHL. Swoją sportową karierę rozpoczął w wieku 16 lat w GLS Tychy, chociaż jego przygoda z hokejem zaczęła się już w wieku 8 lat. W 1991 r. reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata Juniorów. Później, aż trzykrotnie zagrał w reprezentacji Polski Seniorów na Mistrzostwach Świata (1992, 2000, 2002) oraz podczas Olimpiady Zimowej w Albertville (Francja, 1992).

W wieku 19 lat Mariusz przeprowadził się do Szwecji, gdzie rozpoczęła się jego międzynarodowa kariera w najlepszej lidze hokejowej świata – NHL. W 1997 roku przeprowadził się do Nowego Jorku. W 2007 roku ogłosił koniec kariery sportowej. Od tamtej pory skupia się na działalności biznesowej m.in. w Stowarzyszeniu Sport7, czy jako konsultant Polskiego Związku Hokeja na Lodzie, występując także w roli eksperta i komentatora telewizyjnego meczów hokejowych. Drugą pasją Mariusza Czerkawskiego jest golf.

W życiu prywatnym Mariusz Czerkawski jest szczęśliwym mężem Emilii Raszyńskiej, z którą ma syna Iwo. Chłopiec to nie jedyne dziecko sportowca. Ma on również córkę Julię ze związku z Izabellą Scorupco.

Zobacz także: Znamy jurorów "Star Voice. Gwiazdy mają głos"! Mariusz Kałamaga, Majka Jeżowska i... trzecia jurorka to totalne zaskoczenie!

Pasja Mariusza Czerkawskiego udzieliła się również jego synowi Iwo!

Pierwszy odcinek "Star Voice - Gwiazdy mają głos" będzie miał premierę już 28 lutego na antenie TVP 2!

mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama