Marina Łuczenko, Anna Lewandowska
Instagram

Marina pokazała zdjęcie z wieczoru panieńskiego! To była impreza w iście gwiazdorskim stylu

Marina Łuczenko, Anna Lewandowska
Instagram

Marina Łuczenko pokazała zdjęcie z wieczoru panieńskiego! Na instagramowym profilu piosenkarki dopiero teraz pojawiła się fotka z imprezy w gronie przyjaciółek. Gwiazda pożegnała się ze stanem panieńskim na imprezie tematycznej w Londynie. Ach, co to był za wieczór! Musicie zobaczyć to zdjęcie!

 

Wieczór panieński Mariny Łuczenko

Wieczór panieński Mariny utrzymany był w stylistyce lat 20-tych rodem z filmu "Wielki Gatsby". Wszystkie uczestniczki tego wyjątkowego wydarzenia miały na sobie stroje z epoki. Na fotce, którą Marina zamieściła w sieci, dziewczyny pozują na tle stylowego samochodu i wszystkie wyglądają świetnie! Na pierwszym planie oczywiście jest Marina w długiej, czarnej, cekinowej sukni w długich rękawiczkach i z futerkiem przerzuconym przez ramię. Do złudzenia przypomina Blair Waldorf z kultowego serialu "Plotkara"! Zdjęcie zdradza, że na imprezie była również Anna Lewandowska. Już miesiąc temu na profilu Mariny pojawiała się tajemnicza fotka w otoczeniu przyjaciółek, w tym żony Roberta Lewandowskiego. Wówczas pojawiły się podejrzenia, że może ona pochodzić z panieńskiego Mariny. Dziś już wiemy na pewno, że właśnie tak było. :)

 

Zobacz też: Lewandowska miała dwie sukienki na ślubie Szczęsnych! Pierwsza powala, a druga... jest jeszcze bardziej sexy! ZDJĘCIE.

 

Marina Łuczenko miała wieczór panieński inspirowany filmem "Wielki Gatsby".

Marina Łuczenko, Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska i inne przyjaciółki Mariny bawiły się wspólnie w Londynie.

Marina Łuczenko, Anna Lewandowska
Instagram

Marina jest już żoną Wojciecha Szczęsnego!

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko
Instagram

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33