Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny w weekend poinformowali fanów, że ich córeczka jest już na świecie. Dziewczynce dali na imię Noelia, co oznacza ''nowy'' lub ''nowo narodzony". Teraz piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie nową relację, na której możemy zobaczyć jej pociechę. Mama i córeczka są już w domu.

Reklama

Marina pokazała urocze zdjęcie Noelii

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny tworzą jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochani w marcu bieżącego roku poinformowali świat, że wkrótce ich rodzina się powiększy. Od tego momentu małżonkowie chętnie relacjonowali przygotowania do przyjścia na świat ich drugiej pociechy. Marina Łuczenko zdradziła m.in., jak będzie wyglądać pokój ich córeczki.

Zakochani w czerwcu 2018 roku po raz pierwszy zostali rodzicami i doczekali się synka Liama, a 6 lipca przekazali informację, że urodziła im się córka. Dziewczynka przyszła na świat 3 lipca w 35. urodziny Mariny Łuczenko! Czujni fani od razu wyłapali ten szczegół i nie mogli uwierzyć w zbieg okoliczności.

W roku jest 365 dni, ale słodko, że córeczka urodziła się w dzień urodzin mamy. Gratulacje
- pisali pod zdjęciem Mariny.
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny
Instagram/Marina Łuczenko

Teraz Marina Łucznko-Szczęsna postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie krótkim nagraniem z ogrodu. Piosenkarka i jej najmłodsza pociecha opuściły już szpital i wróciły do domu. Przy okazji Marina pokazała, jak jej córeczka uroczo śpi w tak zwanym "koszu Mojżesza". Tylko spójrzcie na ten uroczy kadr!

Córka Mariny i Wojciecha Szczęsnego
Instagram@marina_official

Na nagraniu, którym podzieliła się Marina, można też zobaczyć, jak Wojciech Szczęsny trenuje z synem grę w piłkę. Liam pod koniec czerwca świętował swoje 6-urodziny, a sławni rodzice pomimo zbliżającego się porodu, postanowili wyprawić mu huczne urodziny. Tematem przewodnim przyjęcia była oczywiście piłka nożna. Wygląda na to, że za rok Marina będzie mogła wyprawić dzieciom wspólne przyjęcie!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny wyprawili urodziny dla syna. "Rośnie nam następca Wojtka"

Marina z mężem i synkiem
Marina z mężem i synkiem Instagram@marina_official
Reklama
Reklama
Reklama