Joanna z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się swoim szczęściem i opublikowała zdjęcia z wyjątkowej dla niej imprezy. Okazuje się, tuż przed ślubem przyjaciółki zorganizowały Joannie niezapomniany wieczór panieński. Tylko spójrzcie, jak bawiła się narzeczona Kamila z "Rolnik szuka żony"!

Reklama

Joanna z "Rolnik szuka żony" bawi się na wieczorze panieńskim

Ślub Joanny i Kamila z "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Para poznała się na planie ósmej edycji programu Telewizyjnej Jedynki i bardzo szybko pojawiło się między nimi prawdziwe uczucie. Już w finale doszło do zaręczyn Joanny i Kamila, a teraz zakochani szykują się do ślubu. Ostatnio Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" opowiedzieli o hucznym weselu i zdradzili, jakie atrakcje zaplanowali. Zanim jednak Joanna i Kamil powiedzą sobie "tak" przyjaciółki zorganizowały wieczór panieński dla ukochanej rolnika. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia z imprezy!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Tak wygląda codzienność Adrianny po ślubie: "Kolejna sobota..."

Instagram @joasia.wielgosz

Na wieczorze panieńskim Joanna zaprezentowała się w białej sukience. Look przyszłej panny młodej uzupełnił biały welon i ciemna szarfa.

Dziewczyny zrobiły mi super niespodziankę. Dziękuję!- napisała szczęśliwa Joasia.

Na kolejnym zdjęciu doskonale widać, że nawet deszcz nie popsuł humoru Joannie i jej przyjaciółkom. Widać, że świetnie się bawiły!

Zobacz także

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Konrad jest zakochany! Pokazał romantyczne ujęcie z partnerką

Instagram @joasia.wielgosz

My już czekamy na kolejne zdjęcia z wieczoru panieńskiego Joanny!

Reklama

Myślicie, że Kamil również pochwali się relacją z wieczoru kawalerskiego?

Instagram/joasia.wielgosz
Instagram @joasia.wielgosz
Reklama
Reklama
Reklama