Marina Szczęsna i Wojciech Szczęsny spodziewają się swojej drugiej pociechy. Małżeństwo doczekało się syna Liama, a niedawno Marina poinformowała fanów, że jest w ciąży. Spory brzuszek wyjawia, że rozwiązanie lada moment.

Reklama

Marina Szczęsna pokazała zdjęcie z dzieckiem

Właśnie rozpoczął się mecz reprezentacji Polski. Żony piłkarzy chętnie relacjonują, jak kibicują swoim ukochanym. Tak również zrobiła Marina Szczęsna, która opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać ją i Liama. Mama i syn kibicują swojemu tacie najprawdopodobniej z domowego zacisza. Zapewne wszystko przez to, że piosenkarka jest w ciąży i wyprawa do Berlina mogłaby nie być najlepszym pomysłem.

Zobacz także: Czarne chmury nad reprezentacją Polski. Ta wiadomość zaniepokoiła fanów reprezentacji

Marina Łuczenko sesja ciążowa
@marina_official

Pomimo ciąży Marina ogląda mecz i kibicuje reprezentacji Polski. Fani Mariny i Wojtka pod fotografią z Liamem zamieścili wiele komentarzy. Pojawiło się dużo miłych słów, ale nie zabrakło także wypominania, że Szczęsny, zanim minęło 10 minut spotkania, przepuścił bramkę. Fani pisali:

Jak nasi kibice zaśpiewają hymn, to ciarki są na całym ciele.Nasza duma. Hymn mamy przepiękn. Wzruszająca chwila, bezcenna . Do boju!
I już 1:0 przegrywamy.
Aaaa cudoooo.
Reklama

Na szczęście Polska odrobiła straconego gola i aktualnie jest remis 1:1. Kibicujecie naszym?

Zobacz także
Wojciech Szczęsny
Iwanczuk/Sport/REPORTER EastNews
Reklama
Reklama
Reklama