Marina Szczęsna

Wojciech Szczęsny komentuje ciążę Mariny. UWAGA! Będziecie potrzebować chusteczek!

Marina Szczęsna

 

Marina i Wojciech Szczęsny już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami! Piosenkarka ogłosiła tę radosną nowinę za pośrednictwem Instagramu. Para długo wahała się, czy dzielić się z fanami swoim szczęściem. Przyszli rodzice martwili się bowiem o zdrowie swojego dziecka. Jednak teraz poczuli się na tyle pewnie, że zamieścili w internecie zdjęcia, na których widać spory już brzuszek Mariny.

 

Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi, aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć... Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi.
 Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny - napisała dumna mama.

 

Zobacz: Dlaczego Marina ukrywała swoją ciążę? Marina wydała mocne oświadczenie!

 

Wojciech Szczęsny również pochwalił się ich szczęściem na Instagramie. Przy okazji piłkarz napisał także kilka ciepłych słów pod adresem swojej ukochanej, która niedługo urodzi ich dziecko!

 

Wiem, że będziesz jedną z najbardziej niesamowitych mam. Kocham Cię najbardziej na świecie - napisał wzruszony Wojciech Szczęsny.

 

Każda kobieta marzy o takich słowach! Zgadzacie się z nami?

 

POLECAMY: Da się? Da! Te gwiazdy ukrywały swoją ciążę! Jak długo i dlaczego?

 

Tak Wojciech Szczęsny podziękował swojej żonie

Instagram

Marina długo ukrywała swoją ciążę

Fot: Instagram

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47