One ukrywały ciąże!
1/8
One ukrywały ciąże!

 

Czy w polskim show-biznesie da ukryć się ciążę prawie do samego rozwiązana lub przynajmniej przez 5-6 miesięcy? Pewnie, choć jest to niezwykle trudne! Ale przypadki gwiazd, o których piszemy w naszej galerii, pokazują, że wszystko jest możliwe! Co połączyło Sylwię Grzeszczak, Tatianę Okupnik czy Aleksandrę Kisio?

 

Jedną z nich jest też Emilia Komarnicka-Klynstra, która obecnie jest w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem i dlatego zniknęła z serialu "Na dobre i na złe". W końcu agent gwiazdy potwierdził, że Emilia zostanie mamą. Jednak aktorka nie udziela się od tej pory medialnie i nie pokazuje w ciąży publicznie.

 

Tym gwiazdom udało się dość długo ukrywać to, że są w ciąży! Jak? Kto jeszcze? Sprawdź!

 

Zobacz także: Edyta Pazura urodzi bliźnięta?! Jej zdjęcia z baby shower wiele zdradziły! ZOBACZ

 

2/8
One ukrywały ciąże!

 

Ciąża Mariny wzbudza ogromne emocje. Informacje o tym, że żona Szczęsnego spodziewa się dziecka, pojawiły się w grudniu tamtego roku. Wokalistka nie zabierała głosu w sprawie, a jej menadżer stanowczo zaprzeczał, że to nieprawda. Po publikacji zdjęć "Faktu", na których widać Marinę w ósmym miesiącu, wokalistka zdecydowała się ogłosić światu, że rzeczywiście, jest w ciąży:

Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć .... Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi.
Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny.🤱🏻
Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie.

 

Co wzbudza najwięcej kontrowersji? Postawa menadżera artystki (na przyszłość zalecamy odmawiania komentarza niż kłamstwo) oraz fakt, że Marina na Instagramie publikowała zdjęcia, które miały odciągnąć uwagę od jej stanu (m.in. poprzez wrzucanie starych zdjęć jako aktualne). Niektórzy czują się się oszukani i mają ewidentny problem z postawą wokalistki. Ale czy ktoś zastanawiał się, dlaczego, za wszelką cenę, żona piłkarza nie miała ochoty o tym mówić? Powodów może być wiele. Decyzja o tym kiedy, jak i w jaki sposób poinformować świat o tym, że jest się w ciąży, przyznać się do niej (jeśli to "powszechna wiedza"), pokazać brzuszek itd, należy tylko i wyłącznie do kobiety. 

3/8
One ukrywały ciąże!

 

Aleksandra Kisio też długo ukrywała swoją drugą ciążę! Jak gdyby nigdy nic przyszła na pokaz najnowszej kolekcji Marlu i tam zaprezentowała światu swój ciążowy brzuszek, będąc w okolicy 8. miesiąca. 

 

Zobacz: Wow! Ale brzuszek! Ola Kisio w 8. miesiącu ciąży już niczego nie ukryje! ;)

 

4/8
Tatiana Okupnik urodziła syna
Instagram

 

Ale mistrzynią ukrywania ciąż jest jednak Tatiana Okupnik! O tym, że gwiazda urodziła już dwójkę dzieci - dowiedzieliśmy się po fakcie :) Tak wokalistka poinformowała media, że na świecie pojawiła się jej córka Matylda, a następnie - syn Tymon. Warto jednak dodać, że Tatiana na co dzień mieszka w USA i jest jej o wiele łatwiej pozostać anonimową :)

 

I tak jednak szacun! ;)

 

Zobacz: "Zazdroszczę jednego i drugiego dziecka" Marcin Gortat pokazał córkę i syna Tatiany Okupnik!

5/8
Anna Lewandowska w ciąży
East News

 

Nie było, nie ma i chyba nie będzie bardziej medialnej ciąży niż ciąża Anny Lewandowskiej. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformował sam Robert podczas meczu. Wówczas jego żona była w 6. miesiącu. Od tego momentu media oszalały na punkcie Ani i jej brzuszka - krok po kroku mogliśmy wręcz sprawdzać, jak rośnie... 

 

 

 

6/8
Natalia Siwiec w ciąży w szpitalu
Instagram

 

O tym, że Natalia Siwiec jest w ciąży, dowiedzieliśmy się oficjalnie na imprezie Plejady. Modelka podkreśliła brzuszek dopasowaną sukienkę. Był to 5 miesiąc! 

 

Zobacz: Natalia Siwiec jest w ciąży! To już 5. miesiąc! Zobacz jej brzuszek ZDJĘCIA

 

7/8
Sylwia Grzeszczak
Instagram

 

Dwa posty wystarczyły Sylwii Grzeszczak, żeby poinformować fanów o tym, że spodziewa się dziecka, a następnie - że pojawiło się na świecie. Oczywiście mowa o córeczce, Bognie! Sylwia strzeże swojej prywatności jak nikt inny w polskim show-biznesie. Do tej pory nie ma żadnych jej zdjęć z czasów, gdy była w ciąży, ani żadnych fotek Bogny. Wszystko, co pojawiło się na temat jej życia prywatnego, wyciekło do niej samej, na własnych zasadach. Brawo!

 

8/8
Agnieszka Dygant
ONS.pl

 

Agnieszka Dygant chyba do samego końca ukrywała ciążę! Dopiero w okolicach 8 miesiąca przyznała, że rzeczywiście zostanie mamą. Nawet jeśli paparazzim udało się zrobić jej zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem, aktorka konsekwentnie odmawiała komentarza w sprawie. Dlatego na ten czas, ale również zaraz po urodzeniu, Agnieszka mogła spokojnie cieszyć się macierzyństwem.