Party Stories
Marina i Szczęsny w Sopocie
Party 15/2013
Newsy

Czułe chwile Mariny i Szczęsnego na sopockiej plaży [PAPARAZZI]

Jak to z nimi jest naprawdę?

Domniemany romans Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego rozgrzał plotkarską prasę niemal do czerwoności. Wprawdzie żadne z nich nie potwierdziło tych doniesień, a sam Wojtek nawet dość zdecydowanie je zdementował. Przypomnijmy: Szczęsny PIERWSZY RAZ opowiedział o relacji z Mariną!

Mimo gorących zaprzeczeń ze strony Szczęsnego i podejrzanego milczenia Mariny, zupełnie nowe światło na ich relacje rzucają zdjęcia paparazzich opublikowane w dwutygodniku "Party". Fotografie zostały zrobione jeszcze w lipcu, podczas gdy para (?) wypoczywała w Sopocie. Widzimy na nich Marinę i Wojtka na sopockiej plaży i raczej nie wygląda to na spotkanie tylko dwójki przyjaciół.

Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami. Widzicie tylko koleżeńskie spotkanie czy coś więcej?


Zobacz też Marinę i Szczęsnego podczas Open''era:
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Fani krytykują Marinę i Wojtka Szczęsnego za obrączki
Newsy
Fani krytykują Marinę i Wojtka Szczęsnego za różne obrączki! Dlaczego mają inne? "Słabo!"

Marina i Wojciech Szczęsny pochwalili się obrączkami. Para postawiła na dwie różne, co wzbudziło sporo emocji na Instagramie wokalistki. Pod jej zdjęciem rozgorzała dyskusja, czy wokalistka i piłkarz powinni mieć inne obrączki.    Fani krytykują Marinę i Wojtka Szczęsnego Ślub Mariny i Wojtka Szczęsnego odbył się już prawie tydzień temu, w sobotę, 21 maja, ale wciąż budzi wielkie emocje. Zwłaszcza, że sami zainteresowani zdradzają coraz więcej szczegółów z uroczystości. Niedawno w sieci opublikowali zdjęcia swoich dwóch różnych obrączek marki Cartier. Fani zastanawiają się, czy para młoda powinna zdecydować się na taki krok: Czemu macie inne? To nie są obrączki tylko dwie zupełnie różne obrączki. Zupełnie słabo...- zastanawiają się niektórzy. Na szczęście większość z nich broni młodej pary: Super że macie inne, każda ma swój charakter   Obrączki nie muszą być takie same! Ważne żeby pasowały osobie noszącej! Ja też mam dwie różne i wcale mi to nie przeszkadza;) dziewczyny, obrączką nie ,,znaczycie" faceta    A kto powiedzial ze maja byc takie same? Zaraz bedzie milion komentarzy ze hash #cartier a gdyby nie bylo to ludzie sami pytaliby "skad?" A co Wy o tym sądzicie?   Zobacz także:  Marina pokazała piękne zdjęcie ze ślubu, a fani skrytykowali Wojtka Szczęsnego! Zobaczcie, za co!   Obrączki Mariny i Wojtka Szczęsnego.   Marina i Wojtek podczas swojego ślubu.  

Karolina Korwin Piotrowska chwali Wojtka Szczęsnego i Marinę
Newsy
Korwin Piotorwska chwali cichy ślub Mariny i Szczęsnego: "Zwykły niby piłkarz dał mediom lekcję!"

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała ślub Mariny i Wojtka Szczęsnego. Cichy, bo nikt o nim nie wiedział i dla wszystkich był sporym zaskoczeniem. Z drugiej jednak strony głośny, bo jest tematem numer jeden w Polsce od soboty! Dziennikarka docenia fakt, że piłkarz utrzymał wszystko w tajemnicy i dlatego teraz stawia go za wzór dla wszystkich polskich celebrytów.   Karolina Korwin Piotrowska komentuje ślub Mariny i Wojtka Szczęsnego! Karolina Korwin Piotrowska napisała długi felieton dla o2.pl o ślubie Mariny i Wojtka Szczęsnego, w którym chwali piłkarza za znakomite budowanie swojego wizerunku. Docenia również innych polskich piłkarzy, których stawia za wzór dla innych polskich celebrytów. Oto fragment: [...] Zwykły niby piłkarz dał mediom lekcję. Ślub wziął w Grecji, na wyspie, z wybranymi gośćmi najwyraźniej dobranymi nie według klucza z polskich ścianek, ale prawdziwych przyjaciół pary. I co? I szczęka opada wszystkim. To para młoda sama teraz decyduje o tym, co i kiedy pojawi się w ich mediach społecznościowych. A portale i gazety grzecznie przebierają nóżkami i czekają na ochłapy rzucane z pańskiego stołu. I jakoś wszyscy dają radę. Dało się utrzymać wszystko w tajemnicy, choć zarówno Szczęsny jak i jego świeżo poślubiona żona należą do osób publicznych, zapraszanych do mediów, rozpoznawalnych. Cuda? Chyba nie, po prostu zdrowy rozsądek i autentyczna, a nie udawana na potrzeby łzawego wywiadu o tym, jak to media niszczą mi życie, chęć zachowania tajemnicy w tym tak ważnym dniu - pisze Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka docenia również Roberta Lewandowskiego i jego żonę, Annę. Dla dziennikarki sportowa para idealnie dba o swój image, opierający się tylko wyłącznie na ich ciężkiej pracy: Podobnie Lewandowski, o życiu którego naprawdę nie wiemy NIC. Owszem ma medialną, urodziwą żonę, wiemy mniej więcej...

Marina w bluzie z kapturem
Newsy
MaRina zrobi międzynarodową karierę? Piosenkarka nagrała singiel ze światową gwiazdą!
Kiedy premiera?

MaRina nagrała singiel z Jamesem Arthurem! Wokalistka jest aktualnie na etapie nagrywania materiału na najnowszą płytę. Kilka miesięcy temu zaprezentowała światu swój ostatni singiel - "On My Way". Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwania!   Marina i James Arthur nagrali razem singiel "Let me love the lonely" Warto przypomnieć, że James Arthur śpiewał na ślubie Mariny i Wojtka Szczęsnego, ale nie łączą ich tylko sprawy zawodowe. Wokalista i polska artystka zaprzyjaźnili się. W związku z tym James Arthur zaprosił MaRinę do nagrania wspólnie jednego z utworów na jego najnowszą płytę. Ta propozycja to idealna szansa dla Mariny na to, aby rozpocząć na dobre karierę międzynarodową. O swoim sukcesie MaRina poinformowała za pomocą Instagrama: Kochani z wielką przyjemnością pragnę poinformować, iż już w ten piątek odbędzie się PREMIERA utworu z nowej płyty @jamesarthurinsta23 na której śpiewamy razem w duecie "Let me love the lonely". Nie ukrywam, że zaproszenie do nagrania piosenki z tak wybitnym artystą jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście pierwszego singla z tej płyty to serdecznie polecam "Say you won't let go" (aktualnie UK#1) Jesteście ciekawi jak wypadli razem w duecie?   Zobacz:  Marina i Wojtek Szczęsny kupili apartament w Warszawie! Cena powala!   MaRina nagrała singiel z Jamesem Arthurem James Arthur zaśpiewał na ślubie MaRiny i Wojtka Szczęsnego   Ostatni singiel MaRiny - "On my way"

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner