Margaret robi karierę w Niemczech
bravo.de

Niemcy zachwyceni polską gwiazdą: Absolutny hit lata

Margaret robi karierę w Niemczech
bravo.de

Wiele polskich gwiazd marzy o karierze zagranicznej, a na najlepszej drodze do osiągnięcia tego celu jest obecnie Margaret. Piosenkarka promowała ostatnio mocno swój przebój w niemieckich telewizjach. Przypomnijmy: Polska piosenkarka podbiła niemiecką telewizję!

Okazuje się, że Margaret nie ograniczyła się tylko do występów z "Thank You Very Much", ale udzieliła też kilku wywiadów innym telewizjom i gazetom. Wokalistka była gościem popularnego wśród nastolatków "Bravo", które przeprowadziło z nią obszerny wywiad wideo i opublikowało materiał na swojej stronie internetowej. O Polce napisały też popularne serwisy MusikMarkt i YourMusiCanDMore, więc wygląda na to, że jej kariera u naszych zachodnich sąsiadów nabiera rozpędu.
 

Jej teledysk w ciągu pierwszych 48 godzin miał ponad 100000 odtworzeń, a na YouTube osiągnął już 2,300,000 wyświetleń i "Thank You Very Much" jest absolutnym hitem lata. Jak na debiut, 21-letniej wokalistce z Polski nie można było życzyć niczego lepszego - zachwyca się na swojej stronie internetowej Bravo.


Myślicie, że Margaret zostanie gwiazdą w Europie? Zobacz: "Niedługo premiera mojej płyty za granicą"

Margaret w niemieckim Bravo

Niemieckie Bravo zachwyca się Margaret

 

Niemiecki serwis o Margaret

Niemiecki serwis o Margaret

Zobacz też zwariowaną sesję Margaret dla marki "Local Heroes":

Więcej na temat Margaret Bravo
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01