Marcin Maciejczak wygra The Voice Kids 3?
Instagram

Marcin Maciejczak wystartuje w Eurowizji Junior 2020? "Zasługujesz na scenę eurowizyjną"

Marcin Maciejczak wygra The Voice Kids 3?
Instagram

Marcin Maciejczak przebojem wszedł do polskiego show biznesu! W ostatnią sobotę 13-latek wygrał The Voice Kids. Podopieczny Dawida Kwiatkowskiego od początku był wymieniany jako jeden z faworytów. A w finale nie dał szans konkurentom. Jak teraz potocy się jego kariera?

Utalentowany nastolatek poza statuetką i 50 tysiacami złotych wygrał kontrakt płytowy, już niebawem usłyszymy więc najprawdopodobniej jego piosenki. Ale zdaniem wielu osób, chłopak może osiągnąć dużo więcej!

Zobacz także: Poruszające wyznanie w finale "The Voice Kids"! Dawid Kwiatkowski przez hejt chciał zrezygnować z kariery...

Marcin Maciejczak w Eurowizji Junior 2020?

Po tym, jak w finale The Voice Kids Marcin zaśpiewał "Raise like a Fenix", Cleo stwierdziła z przekonaniem:

Zasługujesz nie tylko na finał, ale na scenę eurowizyjną.

I może coś w tym jest. Szczególnie, że po dwóch z rzędu polskich zwycięstwach w Eurowizji Junior, Polska znów ma szansę organizować ten konkurs. O to, czy TVP ma się znów tego podjąć pytał w czasie finału The Voice Kids jej prezes, Jacek Kurski. I zapowiedział, że niedługo pojawi się komunikat w tej sprawie. Czy Marcin zostanie kandydatem na miarę Roksany Węgiel, czy Wiktorii Gabor?

Zobacz także: Marcin Maciejczak rewelacją The Voice Kids 2020! Zebraliśmy jego przepiękne występy

Finałowe występy Marcina Maciejczaka w The Voice Kids

Ty jesteś ogniem, jesteś wodą, jesteś burzą. Jesteś muzyką, która uderza - zachwycał się w finale śpiewem Marcina Tomson. A Dawid Kwiatkowski wyznał, że jest dumny i "najszczęśliwszy", że kilka tygodni temu Marcin powiedział: "wybieram Dawida".

Występy Marcina Maciejczaka zrobiły wrażenie nie tylko na jurorach, ale i widzach The Voice Kids. Oto "Raise Like a Fenix":

A to wspólny występ Marcina z trenerem, Dawidem Kwiatkowskim, w jego piosence "Plan B":

Kim jest Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak, zwycięzca The Voice Kids 3 pochodzi z Bartochowa w województwie łódzkim. Młody wokalista ma 13 lat, ale naukę śpiewu rozpoczynał już w wieku 6 lat. Ma za sobą występy między innymi w "Mam Talent", gdzie zebrał owacje na stojąco. Agnieszka Chylińska nie mogła opanować łez słuchając jak Marcin wykonał hit Zbigniewa Wodeckiego "Zacznij od Bacha". Nie dostał się jednak do odcinków półfinałowych na żywo. 

Myślicie, że Marcin powinien wystartować w Eurowizji Junior?

Marcin Maciejczak i Dawid Kwiatkowski
Instagram

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59