Party Stories
Marcin Maciejczak w The Voice Kids
Jan Bogacz
Newsy

Marcin Maciejczak rewelacją The Voice Kids 2020! Zebraliśmy jego przepiękne występy

Marcin Maciejczak wygrał w sobotni wieczór "The Voice Kids"! Chłopak był objawieniem tej edycji show TVP. Kim jest fenomenalny nastolatek i jak wyglądała jego droga do finału show?

NajnowszeMarcin Maciejczak wystartuje w Eurowizji Junior 2020?

Dawid Kwiatkowski w finałowym odcinku wzruszony mówił, że Marcin przypomina mu bardzo jego samego, gdy był młodszy. I rzeczywiście, coś w tym jest. Młody wokalista przypomina Dawida fizycznie. Jak zauważył w finale Tomasz Kammel, obaj juror i jego podopieczny - mają nawet takie same fryzury. 

Gdy w finale zaśpiewał "Raise lika a Fenix" z repertuaru Conchity Wurst zachwycona Cleo stwierdziła jednoznacznie:

Zasługujesz nie tylko na finał, ale na scenę eurowizyjną.

Wokalistka dobrze wie, co mówi. Sama ma na koncie udział w Eurowizji. 

Dawid zaś przyznał, że "jest dumny i najszczęśliwszy", że kilka tygodni temu Marcin stwierdził: "wybieram Dawida ".

Zobacz także: Cleo, Dawid Kwiatkowski, a może Tomson i Baron? Kto jest twoim ulubionym jurorem z "The Voice Kids"?

Poruszające wyznanie w finale "The Voice Kids"! Dawid Kwiatkowski przez hejt chciał zrezygnować z kariery...

Kim jest Marcin Maciejczak?

Marcin od początku był gwiazdą tej edycji "The Voice Kids". Podczas przesłuchania w ciemno odwrócił wszystkie fotele jurorów, i to zaledwie po kilku pierwszych sekundach. Zrobił to swoim wykonaniem przeboju Lady Gagi z filmu "Narodzin gwiazdy". Tak to wyglądało:

Zobacz także: Wielkie emocje w "The Voice Kids 3"! Ten występ doprowadził Cleo do łez

Ale Marcin próbował swoich sił w muzycznych programach już wcześniej.  Wystąpił np. w ostatniej edycji "Mam Talent", gdzie zebrał owacje na stojąco, a Agnieszka Chylińska nie mogła opanować łez słuchając jego interpretacji hitu Zbigniewa Wodeckiego pt. "Zacznij od Bacha".

Marcin Maciejczak w finale "The Voice Kids"

W finale "na żywo" Marcin zaśpiewał piosenkę Dawida Kwiatkowskiego - "Plan B", razem ze swoim trenerem. Widać było, że obaj na scenie świetnie się rozumieją:

Jak Wam się podobali razem? Marcin Maciejczak zaśpiewał też swoją piosenkę - "Jak gdyby nic"

Głosami widzów to właśnie Marcin wygrał całe show - statuetkę z rąk prezesa TVP, 50 tys. złotych i kontrakt płytowy. Jesteśmy pewni, że jeszcze wiele razy o nim usłyszymy!

Marcin Maciejczak wygra The Voice Kids 3?
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Smutny Dawid Kwiatkowski na planie The Voice Kids
Jan Bogacz/TVP
Newsy
Poruszające wyznanie w finale "The Voice Kids"! Dawid Kwiatkowski przez hejt chciał zrezygnować z kariery...
Już dziś wieczorem, 22 lutego, widzowie Telewizyjnej Dwójki zobaczą wielki finał trzeciej edycji "The Voice Kids"!

Widzowie Telewizyjnej Dwójki oglądają właśnie wielki finał trzeciej edycji "The Voice Kids"! W programie nie brakuje wielkich emocji związanych nie tylko z występami uczestników muzycznego talent-show, ale również z poruszającym wyznaniem Dawida Kwiatkowskiego. Juror próbując okazać wsparcie Anastazji Maciąg, która bała się krytycznych komentarzy po wystąpieniu w show, przyznał, że sam chciał zrezygnywać z kariery przez hejt! Słuchaj Anastazja, ja w pierwszym roku swojej kariery chciałem już ją skończyć. Przeczytałem za dużo okrutnych, ostrych słów na swój temat w internecie- przyznał Dawid Kwiatkowski. Droga publiczności - reagujmy, gdy widzimy nienawiść, bo tego jest za dużo, to stało się modne. To jest chore. Stało się modne być tym, który nienawidzi- apalował juror.  Wypowiedź Dawida Kwiatkowskiego poruszyła wszystkich! Zobaczcie, co jeszcze powiedział w finale "The Voice Kids! Zobacz także:  Historie miłosne rodziców Cleo i Dawida Kwiatkowskiego to idealny scenariusz na komedię romantyczną! 22 lutego odbędzie się finał "The Voice Kids".

Marcin Maciejczak i Dawid Kwiatkowski
Instagram
Newsy
Kto wygrał The Voice Kids 2020? Zwycięzca mógł być tylko jeden!

No i już wiemy! Jest zwycięzca "The Voice Kids 3" 2020!  Wybór nie był łatwy. Spośród dziewięciu finalistów do ścisłego finału weszli dziś Hania Sztachańska z drużyny Tomsona i Barona, Natalia Kawalec z drużyny Cleo i Marcin Maciejczak, podopieczny Dawida Kwiatkowskiego. • Najnowsze :  Marcin Maciejczak wystartuje w Eurowizji Junior 2020? Kto z nich zgarnął statuetkę, kontrakt płytowy i 50 tys. złotych? Zobaczcie poniżej! Zobacz także:   Poruszające wyznanie w finale "The Voice Kids"! Dawid Kwiatkowski przez hejt chciał zrezygnować z kariery... Finał "The Voice Kids 3" Tomson i Baron wybrali dla Hani Sztachańskiej swój utwór "Odpowiedz". Dziewczyna zaśpiewała razem z Tomsonem. Baron akompaniował im na gitarze. Wcześniej 13-letnia Hania zaśpiewała "This World". To był tak dojrzały występ, brawo - zachwycał się Dawid. Haniu, pamiętam ciebie z pierwszych przesłuchań. Teraz już jesteś niesamowicie dojrzała - mówiła Cleo. Jako druga w ścisłym finale występowała podopieczna Cleo,  Natalia Kawalec . Wcześniej urodzona w USA dziewczyna zaśpiewała "Dziwny jest ten świat". I porwała tym wykonaniem nie tylko widzów, ale i jurorów. Jeżeli jakimś cudem ten świat uda się ocalić, to tylko dzieki wam - mówił poruszony Tomson. To nie był żart, to była profeska - oceniał Dawid. Jestem niesamowicie z Ciebie dumna - mówiła Cleo. W ścisłym finale, razem ze swoją trenerką, Natalia zaśpiewała "Sztorm". Marcin Maciejczak od początku był jednym z faworytów show.  Dawid Kwiatkowski twierdził, że Marcin bardzo przypomina mu jego samego, gdy był młodszy. Zaśpiewał "Raise lika a Fenix", a po tym wykonaniu Cleo nie miała...

Marcin Maciejczak wygra The Voice Kids 3?
Instagram
Newsy
Marcin Maciejczak wystartuje w Eurowizji Junior 2020? "Zasługujesz na scenę eurowizyjną"

Marcin Maciejczak przebojem wszedł do polskiego show biznesu! W ostatnią sobotę 13-latek wygrał The Voice Kids . Podopieczny Dawida Kwiatkowskiego od początku był wymieniany jako jeden z faworytów. A w finale nie dał szans konkurentom. Jak teraz potocy się jego kariera? Utalentowany nastolatek poza statuetką i 50 tysiacami złotych wygrał kontrakt płytowy, już niebawem usłyszymy więc najprawdopodobniej jego piosenki. Ale zdaniem wielu osób, chłopak może osiągnąć dużo więcej! Zobacz także:   Poruszające wyznanie w finale "The Voice Kids"! Dawid Kwiatkowski przez hejt chciał zrezygnować z kariery... Marcin Maciejczak w Eurowizji Junior 2020? Po tym, jak w finale The Voice Kids Marcin zaśpiewał "Raise like a Fenix", Cleo stwierdziła z przekonaniem: Zasługujesz nie tylko na finał, ale na scenę eurowizyjną. I może coś w tym jest. Szczególnie, że po dwóch z rzędu polskich zwycięstwach w Eurowizji Junior, Polska znów ma szansę organizować ten konkurs. O to, czy TVP ma się znów tego podjąć pytał w czasie finału The Voice Kids jej prezes, Jacek Kurski. I zapowiedział, że niedługo pojawi się komunikat w tej sprawie. Czy Marcin zostanie kandydatem na miarę Roksany Węgiel, czy Wiktorii Gabor? Zobacz także:   Marcin Maciejczak rewelacją The Voice Kids 2020! Zebraliśmy jego przepiękne występy Finałowe występy Marcina Maciejczaka w The Voice Kids Ty jesteś ogniem, jesteś wodą, jesteś burzą. Jesteś muzyką, która uderza - zachwycał się w finale śpiewem Marcina Tomson. A Dawid Kwiatkowski wyznał, że jest dumny i "najszczęśliwszy", że kilka tygodni temu Marcin powiedział: "wybieram Dawida". Występy Marcina Maciejczaka zrobiły wrażenie nie tylko na jurorach, ale i widzach The Voice Kids. Oto "Raise Like a Fenix": A to...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner