Dużo mówiło się o rozwodzie Marcina Bosaka i Marii Dębskiej. Aktor na początku 2022 roku złożył dokumenty w sądzie. Para rozstała się zaledwie po 16 miesiącach. Gwiazdy powiedziały sobie „tak” 15 sierpnia 2020 roku w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Wcześniej Bosak przez 16 lat był związany z Moniką Pikułą, z którą doczekał się dwóch synów: Władysława i Jana. Pod koniec lutego po raz pierwszy pojawił się z nową miłością na imprezie branżowej.

Reklama

Marcin Bosak debiutuje z Mariką Bednarz. Jego ukochana to piękna modelka

Fani „M jak miłość” długo czekali na ten moment. W poniedziałek, 19 lutego Marcin Bosak po raz pierwszy pojawił się na premierze z nową partnerką. Para wywołała niemałe zamieszanie, a ukochana aktora od razu wzbudziła zainteresowanie mediów. Gwiazdor i jego wybranka nie szczędzili sobie czułości i chętnie pozowali przed fotoreporterami.

Zobacz także: Marcin Bosak i Maria Dębska rozwiedli się po niespełna dwóch latach małżeństwa

Fot. Pawel Wodzynski/East News, 19.02.2024. Warszawa. Przedpremierowy pokaz serialu "Rojst Millenium" w rezyserii Jana Holoubka.N/z: Marcin Bosak
Fot. Pawel Wodzynski/East News, 19.02.2024. Warszawa. Przedpremierowy pokaz serialu "Rojst Millenium" w rezyserii Jana Holoubka.
N/z: Marcin Bosak Pawel Wodzynski/East News

Pojawienie się na uroczystym pokazie trzeciego sezonu serialu „Rojst” Jana Holoubka tej pary nie mogło przejść bez echa. Dziewczyna Marcina Bosaka to wciąż nowa twarz w show-biznesie, ale nie jest zupełnie anonimowa. Ukochana artysty to Marika Bednarz i zajmuje się modelingiem.

Marika Bednarz
Marika Bednarz instagram.com/marikabednarz_

W branży modowej funkcjonuje pod pseudonimem. W rzeczywistości nazywa się Maria Bednarz. Efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych dzieli się w mediach społecznościowych. Z biografii influencerki możemy wyczytać, że współpracuje z kilkoma agencjami modelingowymi. Jak wyglądały początki jej kariery?

Zobacz także
Marika Bednarz
Marika Bednarz instagram.com/marikabednarz_
Zobaczyła mnie fotografka na ulicy w Krapkowicach i skontaktowała się z pytaniem, czy wzięłabym udział w sesji zdjęciowe. Później namawiała mnie na zgłoszenie się do agencji modelek, ale początkowo się nie zgadzałam, myślałam, że to dnie dla mnie. Po roku zrobiła mi kolejną sesję i temat agencji znów wrócił
– powiedziała w rozmowie z Nowinami Karpkowickimi.

Marika Bednarz ma już kilka głośnych sukcesów na koncie. Modelka znalazła się m.in. na okładkach ukraińskiej i japońskiej edycji „Vogue’a”. Jej zdjęcia pojawiły się również we włoskim wydaniu magazynu modowego.

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak poruszył żonę do łez. Wszystko przez to nagranie

Reklama

Para ma za sobą rajskie wakacje we Włoszech. Aktor i modelka w ubiegłym roku wybrali się na rejs po Cinque Terre – pięciu malowniczych miasteczkach na północy kraju. Myślicie, że zobaczymy ich na ślubnym kobiercu?

Marcin Bosak
Marcin Bosak VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama