Krótka historia o miłości - tak można podsumować związek Marcina Bosaka i Marii Dębskiej. O pierwszych zgrzytach między aktorami mogliśmy usłyszeć niedługo po ich ślubie. W ubiegłym roku media huczały o poważnym kryzysie artystów, a małżonkowie nie mieli zamiaru dementować tych plotek. Wręcz przeciwnie - udzielając wywiadów, sami dawali jasne sygnały, że lada moment ich związek może stać się już tylko historią. I tak się stało. Na początku marca br. Marcin Bosak i Maria Dębska się rozwiedli.

Reklama

To koniec małżeństwa Marcina Bosaka i Marii Dębskiej. Aktorzy szybko dostali rozwód

Z poważnym kryzysem Marcin Bosak i Maria Dębska zmagali się podobno od listopada ubiegłego roku. Pod koniec roku pojawiły się doniesienia, że aktorka ma serdecznie dość sytuacji w jej małżeństwie i zamierza nie tylko złożyć pozew o rozwód, ale również starać się o unieważnienie kościelnego ślubu. Na plotkach się nie skończyło. Para spotkała się na sali warszawskiego sądu. Już po pierwszej rozprawie Maria Dębska i Marcin Bosak dostali rozwód.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan nie świętowała Dnia Kobiet z Radosławem. Dlaczego?

VIPHOTO/East News

Aktorska para rozwiodła się w Sądzie Okręgowym dla Warszawy Pragi podczas pierwszej rozprawy, 1 marca" - czytamy w "Na żywo".

Biorąc pod uwagę to, jak długo w Polsce potrafią ciągnąć się takie sprawy, trzeba przyznać, że proces rozwodowy Marcina Bosaka i Marii Dębskiej przebiegł w błyskawicznym tempie. Z doniesień mediów wynika, że pozew wpłynął w grudniu 2021 roku. Może to wskazywać na to, że aktorzy rozwiedli się bez orzekania o winie. Według przekazów medialnych, na korytarzu sądowym dało się jednak zauważyć, że oboje byli od wpływem silnych emocji.

VIPHOTO/East News

Zdecydowali się nawet na trwającą sześć miesięcy terapię małżeńską. Niestety, nie przyniosła ona rezultatów. Gdy zobaczyli się na sądowym korytarzu, pojawiły się ogromne emocje, wróciły wspomnienia - przekazał "Na żywo".

Zobacz także: "Przez Atlantyk": Antek Królikowski wyznaje: "Przestałem pić alkohol i życie zaczęło mi się układać"

Zobacz także
Reklama

Warto przypomnieć, że para wzięła ślub 15 sierpnia 2020 roku. Ich małżeństwo nie przetrwało nawet dwóch lat. Spekulacje na temat kryzysu stały się głośniejsze po tym, jak Maria Dębska pojawiła się bez męża na festiwalach filmowych we Wrocławiu i w Gdyni. Później oboje usunęli wspólne zdjęcia z mediów społecznościowych. Aktorzy znali się od 2018 roku i początkowo ukrywali swój związek przed dziennikarzami. Wcześniej Marcin Bosak związany był z Moniką Pikułą, z którą doczekał się dwóch synów.

Mateusz Jagielski/East News
Reklama
Reklama
Reklama