Mem Justyny Żyły
Instagram

Justyna Żyła wbija szpilę byłemu mężowi. Opublikowała mema z cichym przekazem: ''dopóki śmierć was nie rozdzieli''

Mem Justyny Żyły
Instagram

Justyna Żyła wciąż dba, by ogień emocji między nią a jej byłym mężem nie zgasł. Para od dwóch lat prowadzi batalię w przestrzeni publicznej, ale to Justyna jest prawdziwą weteranką. Co jakiś czas na jej profilu pojawiają się krytyczne aluzje wobec byłego męża, bądź oskarżenia kierowane wprost. Góralka tym razem opublikowała mema,, w którym kryje się cicha sugestia.

Justyna Żyła ''śmieje się'' z rozstania z Żyłą?

Justyna Żyła na swoim InstaStory opublikowała mema obrazującego rozstanie. Na jednym zdjęciu widnieje para małżeńska i podpis ''dopóki śmierć was nie rozdzieli'', a na drugim, selfie eterycznej brunetki,  przypominające nową partnerkę Piotra Żyły, które ma obrazować wspomnianą ''śmierć''. Śmieszne? Być może, ale także trochę gorzkie. Wygląda na to, że Justyna Żyła wciąż przeżywa rozstanie z byłym mężem, choć podobno znalazła już nowego partnera. 

Góralka jest bowiem bardzo rodzinna. Wielokrotnie na swoim Instagramie podkreślała, jak bardzo ważna jest dla niej rodzina, dzieci i bliskość. Rozstanie z Piotrem było uderzeniem w jej wartości. W końcu jednak wydała oświadczenie, według którego miała już publicznie nie poruszać tematu rozpadu swojego związku ze skoczkiem:

Idealna rodzina - czy taka istnieje? Co znaczy to słowo? Miłość czy idealność? Szczerość czy potulność? Zacznijmy od początku. Albo od połowy, od rozwodu - nie będę wracać do czasów małżeństwa. Czy jest do czego w ogóle wracać? Co teraz we mnie siedzi? Pustka? Sentyment? Złość? Wiem jedno, każdy mój krok i Piotrka szkodzi dzieciom. A to one są najważniejsze, przynajmniej dla mnie, dlatego postanowiłam, że będzie to moje ostatnie słowo w temacie naszych niezdrowych relacji - napisała w oświadczeniu, które wydała w tamtym roku.

Później bywało różnie. Mocnym zapalnikiem w tym  roku był fakt, że Piotr Żyła związał się z nową kobietą. Justyna wróciła do oskarżania byłego męża o brak zainteresowania dziećmi,  a Piotr opublikował SMS-y, w których Żyła nie wypowiadała się pochlebnie o partnerce skoczka i wydał kilka oświadczeń. Sprawa w końcu jednak ucichła. Na profilu Justyny nie znajdziemy już gorzkich słów czy wzajemnych obelg. Była małżonka Piotra mimo wszystko nie potrafi odpuścić. Może takiego rozstania nie da się po prostu zapomnieć?

Zobacz także: Justyna Żyła wbija szpilę Piotrowi Żyle i jego nowej partnerce „Nie interesują mnie jego kochanki! Byle z daleka od moich dzieci”

Trudno uwierzyć, że Justynę naprawdę to bawi...

Mem Justyny Żyły
Instagram

Dla Justyny Żyły dzieci są najważniejsze, co wielokrotnie podkreśla. 

Żyła od pewnego czasu znów publicznie prowadzi wojnę z byłym mężem.

Justyna Żyła
East News

Na swoim Instagramie Żyła napisała oficjalne oświadczenie. 

/p>

 

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12