Marcelina Ziętek ofiarą hejterów. Taką karę płaci za związek z Piotrem Żyłą?
Instagram

Marcelina Ziętek walczy z olbrzymim hejtem! "Jestem ofiarą kłamstw i manipulacji"! Czy to skutek konfliktu z Justyną Żyłą?

Marcelina Ziętek ofiarą hejterów. Taką karę płaci za związek z Piotrem Żyłą?
Instagram

Marcelina Ziętek stała się ofiarą hejtu. Była miss i aktorka znana paradokumentu z "19+" od kilku miesięcy jest przedstawiana w mediach jako nowa partnerka Piotra Żyły. W obliczu ostatnich spięć Piotra i jego byłej żony, Justyny Żyły, to ona obrywa teraz w sieci.

Marcelina Ziętek już kilka dni temu skarżyła się na ogromny hejt ze strony internautów. Jej najnowsze relacje pokazują, że wcale nie jest lepie. Tym razem anonimowy internauta krytykujący Marcelinę, szybko spotkał się z jej reakcją. 

Marcelina Ziętek skarży się na kolejnych hejterów

Marcelina Ziętek pokazała zdjęcie okropnych wpisów, jakie zostały opublikowane na jej profilu. Internauta śmiało krytykuje Ziętek za ''wtrącanie się'' do związku Justyny Żyły i Piotra Żyły. Choć byli małżonkowie już od dwóch lat nie są razem, wciąż trwa ich medialna batalia. Ostatnio była żona partnerka skoczka znów podgrzała ten konflikt komentarzem umieszczonym pod zdjęciem... Macieja Kurzajewskiego. Od tego czasu na instagramowym profilu Ziętek pojawiają się przykre komentarze. 

Ten, który udostępniła Ziętek, miał zaskakującą treść:

Myślisz, że tylko Justyna może Cię hejtować? (...) A ty powinnaś się czuć za to winna, ale to trzeba mieć trochę zasad moralnych i nie psuć ludziom związku (...)? Zaraz z desperacji w ciążę zajedziesz, byleby utrzymać go przy sobie  i odseparować od dzieci - napisał m.in. anonimowy internauta.

We wpisie nie brakowało również wulgaryzmów. Ziętek udostępniła przerażające komentarze na Instastory i zaznaczyła, że zgłosiła złośliwego internautę, którego Instagram od razu zablokował. 

Szerzenie kłamstw nakręca spiralę - dodała.

Marcelina Ziętek odpiera hejt i otwarcie mówi, że nie będzie go tolerować na swoim profilu. 

Jestem ofiarą kłamstw i manipulacji. Oczywiście podjęłam kroki, żeby prawda nareszcie zagościła w tym cyrku. Nie można komuś niszczyć życia, bo się nie ma nic lepszego do roboty! Stop! - mówiła otwarcie na swoim Instagramie.

Ziętek jest konsekwentna i blokuje złośliwych użytkowników. Piotr Żyła natomiast stroni od publicznych komentarzy na tematy prywatne, a szczególnie konfliktu z byłą żoną. 

Zobacz także: Justyna Żyła uderza w nową dziewczynę Piotra Żyły, Marcelinę Ziętek: "Boli mnie kłamstwo i złamane obietnice"

Marcelina Ziętek walczy z hejterami, którzy nie tolerują jej związku z Piotrem Żyłą. Na jej profilu zaczęły pojawiać się okropne komentarze. 

Marcelina Ziętek ofiarą hejterów. Taką karę płaci za związek z Piotrem Żyłą?
Instagram

Marcelina Ziętek ostrzega, że nie pozwoli się obrażać. 

Marcelina Ziętek
Instagram

Konflikt pomiędzy Justyną a Piotrem Żyłą trwa. 

Justyna Żyła i Piotr Żyła nie potrafią dojść do porozumienia?

 

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43