Justyna Żyła i Marcelina Ziętek
Instagram

Marcelina Ziętek pisze o "gorącym weekendzie" i pokazuje zdjęcie w bieliźnie! Będzie odpowiedź Justyny Żyły?

Justyna Żyła i Marcelina Ziętek
Instagram

Marcelina Ziętek wie jak podnieść temperaturę w te mroźne dni. I to chyba nie tylko swoim licznym fanom... Piękna aktorka i była miss, od miesięcy przedstawiana przez media jako nowa partnerka jednego z najlepszych skoczków, Piotra Żyły, pokazała na Instagramie zdjęcie, pod którym natychmiast zaroiło się od komentarzy.

Niektóre obserwatorki przewidują, że taka fotka na pewno wywoła reakcję byłej żony Piotra, Justyny Żyły. Czy rzeczywiście?

Zobacz także: Żony i dziewczyny polskich skoczków. Jak wyglądają partnerki Żyły, Kubackiego, Huli, Zniszczoła, Kota, Murańki?

Marcelina Ziętek pisze o gorącym weekendzie

O związku Piotra Żyły i Marceliny Ziętek media piszą od wielu miesięcy. Pojawiały się już domysły o zaręczynach, a nawet ślubie. Zawodnik kadry narodowej w skokach i aktorka znana m.in. z "19+", nie chwalą się jednak raczej wspólnymi zdjęciami. Czasem jedynie zdają się puszczać oko do fanów, publikując fotki sugerujące, że są razem.  

Piotr Żyła w ostatnią sobotę obchodził 34. urodziny. Całkiem niespodziewanie nasz najweselszy skoczek w ten weekend też miał wolne - został bowiem zdyskwalifikowany podczas zawodów w Zakopanem i, jak twierdzą media, w sobotę wrócił do domu.

Czyżby weekend wykorzystał na wspólne świętowanie? Marcelina Ziętek wrzuciła na swój profil instagramowy gorącą fotkę, prezentując... odsłonięte nogi i pupę.

Gorący weekend za nami, dobrej energii na przyszły tydzień - napisała była miss.

Zdjęcie ślicznej aktorki wywołało mnóstwo komentarzy. Wśród wielu zachwytów nad urodą Marceliny pojawiły się też spekulacje, czy fotka nie wywoła reakcji Justyny Żyły. Była żona Piotra nawiązuje często do swojego eks-małżonka. W ostatni weekend dużym echem obiły się jej relacje dotyczące samochodu rzekomo odebranego jej przez Piotra.

Czy "gorący weekend" Marceliny rzeczywiście wywoła reakcję byłej żony? Przypomnijmy, że sama również prezentowała swoje wdzięki, gdy po głośnym rozstaniu z Piotrem zapozowała dla Playboya.  

Zobaczcie wpis Marceliny:

Piotr Żyła jest łączony z piękną aktorką od wielu miesięcy:

Piotr Żyła i jego nowa partnerka Marcelina Ziętek
Instagram/EastNews

Justyna Żyła była żoną Piotra blisko 12 lat:

Uśmiechnięta Justyna Żyła
Facebook

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47