Ciężarna Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła swoich fanów. Była prowadząca "Pytanie na śniadanie" przerwała milczenie i opublikowała wyjątkowe zdjęcie podczas relacji na InstaStories. Małgorzata Tomaszewska pokazała piękny kadr z dzieckiem i wspomniała o porodzie. Nie uwierzycie, co usłyszała od synka.

Reklama

Małgorzata Tomaszewska dzieli się swoim szczęściem

Małgorzata Tomaszewska lada dzień zostanie mamą. Niestety, kilka tygodni przed narodzinami jej drugiego dziecka okazało się, że musi pożegnać się ze swoją pracą w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska została zwolniona z TVP tuż przed porodem, co wywołało ogromne emocje nie tylko wśród fanów śniadaniówki. Zwolnienie gwiazdy ostro komentował również Filip Chajzer, który powiedział wprost: "to jest skandal". Po odejściu z TVP Małgorzata Tomaszewska ograniczyła swoją obecność w mediach społecznościowych, a fani czekają teraz na wieści o narodzinach jej drugiej pociechy.

Zobacz także: Kancelaria premiera komentuje zwolnienie Małgorzaty Tomaszewskiej z TVP. Te słowa doleją oliwy do ognia?

Tomaszewska

Teraz Małgorzata Tomaszewska przerwała milczenie. Była prowadząca "Pytanie na śniadanie" podczas relacji na InstaStories pokazała zdjęcie z synem i zdradziła, co od niego usłyszała. Takich słów chyba się nie spodziewała!

Mamo, a czy ja będę mógł zobaczyć twój poród? - Enzo lat 6. Kocham
napisała mama chłopca.

Zobacz także: Związek, dziecko? Cała prawda o relacji Małgorzaty Tomaszewskiej i Olka Sikory

Zobacz także
Małgorzata Tomaszewska pokazała zdjęcie z dzieckiem
Instagram @malgorzata__tomaszewska
Reklama

Wygląda na to, że synek Małgorzaty Tomaszewskiej już nie może doczekać się kiedy zostanie starszym bratem. Przypominamy, że była gwiazda TVP już jakiś czas temu zdradziła płeć drugiej pociechy. Okazało się wówczas, że tym razem urodzi córeczkę.

Małgorzata Tomaszewska pokazała ciążowy brzuszek w stroju kąpielowym
AKPA
Reklama
Reklama
Reklama