O tym, że Małgorzata Tomaszewska urodziła córkę, było wiadomo - za sprawą jej taty, Jana Tomaszewskiego, już od kilku dni. Dopiero teraz świeżo upieczona mama małej Laury zdecydowała się pokazać kadr z pociechą! Na Instagramie pojawił się poruszający wpis.

Reklama

Małgorzata Tomaszewska pokazała córkę

Przez ostatnie kilka miesięcy fani z zainteresowaniem śledzili losy ciężarnej Małgorzaty Tomaszewskiej - nie był to łatwy okres, bo prezenterka straciła m.in. angaż w "Pytaniu na śniadanie". Na szczęście doszło do szczęśliwego rozwiązania, o czym poinformował w mediach ojciec prezenterki i dumny dziadek.

Teraz sama Małgorzata Tomaszewska postanowiła podzielić się wspaniałymi wieściami i opublikowała na Instagramie wpis, w którym pokazała pierwsze zdjęcie z córką! Ależ słodziak!

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat
- pisze dumna mama.

Pod ujęciami z małą Laurą pojawiło się mnóstwo gratulacji od internautów, którzy już teraz są zachwyceni córeczką prezenterki.

Zobacz także
Gratulacje! Duuuużo zdrowia dla Mamy i Córki, szczęścia dla całej rodziny
Gratulacje Małgosiu. Dużo zdrówka dla Ciebie i Malutkiej
Gratulacje, jakie śliczne włoski u malutkiej Laury..
malgorzata__tomaszewska_1706469475_3290426903880316615_2300128347

Prezenterka podziękowała personelowi szpitala za profesjonalną opiekę nad nią i małą Laurą w pierwszych chwilach jej życia:

Dziękujemy całemu zespołowi za wspaniałą opiekę. Dziękuję (...) Widzimy się przy kolejnym porodzie
- dodała Tomaszewska.

Wygląda na to, że Małgorzata Tomaszewska już planuje kolejne pociechy! Jesteście zaskoczeni takim wyznaniem tuż po porodzie? Tymczasem życzymy szczęśliwej mamie i małej Laurce dużo zdrowia.

Reklama

Zobacz także: "Nie było pewne, czy dotrwamy". Dramatyczne wyznanie Tomaszewskiej tuż przed porodem

Małgorzata Tomaszewska chwali się wózkiem dla córki
Instagram@malgorzata__tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama