Małgorzata Socha schudła 15 kilogramów Małgorzata Socha schudła 15 kilo! Małgorzata Socha schudła 15 kilo! Małgorzata Socha schudła 15 kilo! Małgorzata Socha schudła 15 kilo!
Małgorzata Socha schudła 15 kilogramów
Zobaczcie zdjęcia!
1/6
Małgorzata Socha schudła 15 kilogramów

Małgorzata Socha szybko wróciła do formy po drugiej ciąży. Choć aktorka w stu procentach poświęcała się córkom, udało jej się zaledwie pół roku po porodzie, wrócić do figury sprzed ciąży. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" schudła aż... 15 kilogramów! Jak udało się jej tego dokonać?

 

Zobacz także: Jak Małgorzata Socha wygląda bez makijażu? Zdjęciem aktorki w takim wydaniu pochwalił się... Kuba Wojewódzki

 

Małgorzata Socha schudła 15 kilogramów! 

Sekret tkwi w tym, że aktorka jest w ciągłym ruchu. Przy dwójce dzieci ma go mnóstwo. Do tego dochodzi praca na planie serialu czy w teatrze. Gwiazda nie zapomina jednak o regularnych ćwiczeniach. Uwielbia biegać, zwłaszcza w lesie, nie robiąc wymówek. To doskonale wpływa nie tylko na figurę, ale i samopoczucie Małgorzaty. Jej menadżer, Paweł Bieńkowski, w rozmowie z wizaż.pl zdradza jej sekrety:

Małgosia przede wszystkim jest w ciągłym ruchu - przy dwójce dzieci naprawdę jest co robić ;). Dodatkowo dużo pracuje - na planie i w teatrze. I nie zapomina też o treningach. Zrzuciła już ponad 15 kilogramów i nadal pracuje nad formą - opowiada Paweł Bieńkowski.

Niedawno gwiazda pokazała filmik z jednego z treningów. Jak widać, to doskonały sposób na powrót do szczupłej sylwetki. Zobaczcie zdjęcia aktorki przed i po zrzuceniu 15 kilogramów oraz filmik z jej treningów na kolejnych stronach naszej galerii. Gratulacje! 

 

Zobacz: 

Co wiesz o Indze z "Przyjaciółek"? Czas na quiz o bohaterce Małgorzaty Sochy!

Małgorzata Socha o hejcie na Anię Lewandowską: "Współczuję jej! Ludzie nie rozumieją, że..."

2/6
Małgorzata Socha schudła 15 kilo!

Małgorzata Socha na jednej z ostatnich imprez Moliera 2. Wyglądała znakomicie! 

3/6
Małgorzata Socha schudła 15 kilo!

Jeszcze wcześniej zachwycała na imprezie Plejady. Co za dekolt!

4/6
Małgorzata Socha schudła 15 kilo!

Tak Małgosia wyglądała rok temu, w kwietniu!

5/6
Małgorzata Socha schudła 15 kilo!

Tu Małgosia trzy miesiące po urodzeniu drugiej córki, Basi!

6/6
Małgorzata Socha schudła 15 kilo!

Małgorzata Socha w trakcie drugiej ciąży. 

Więcej na temat Małgorzata Socha