Małgorzata Rozenek z całą rodziną w strojach z "Opowieści Podręcznej"
East News

Moda jesień-zima 2020: Małgorzata Rozenek założyła buty, których mężczyźni nienawidzą! Kosztują krocie i będą rządzić na ulicach

Małgorzata Rozenek z całą rodziną w strojach z "Opowieści Podręcznej"
East News

Małgorzata Rozenek ostatnio skorzystała z pięknej, jesiennej pogody i wybrała się na spacer ze swoimi synami. Czujni paparazzi uważnie śledzili każdy krok gwiazdy, dzięki czemu znów możemy zobaczyć jej oryginalną stylizację. Tym razem prowadząca "Projekt Lady" postawiła na wygodę. Małgorzata Rozenek zdecydowała się na model butów, za którymi totalnie nie przepadają mężczyźni! Za śniegowce marki Bogner, które wybrała trzeba sporo zapłacić!

Zobacz także: Henio Majdan to wykapany tata! Te zdjęcia są tego dowodem! "Genów nie oszukasz"

Małgorzata Rozenek w ciężkich śniegowcach marki Bogner

Małgorzata Rozenek co chwila zachwyca swoimi stylizacjami. Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, dzięki czemu na bieżąco możemy śledzić jej nowe modowe propozycje. Oczywiście szczęśliwa mama jest również uważnie śledzona przez paparazzi, nic więc dziwnego, że przyłapano ją podczas jednego z rodzinnych spacerów. 

Małgorzata Rozenek postanowiła zabrać ze sobą małego Henia, Tadeusza oraz Stanisława, a to ich najnowsze zdjęcia zrobione na ulicach Warszawy. Zobaczcie, jak się prezentowali. 

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek postanowiła wybrać nie tylko wygodną, ale przede wszystkim bardzo ciepłą stylizację. Założyła luźny jasny dres, białą bluzę oraz cytrynową, puchową kurtkę. Oczywiście nie zapomniała również o maseczce. Jednak szczególną uwagę zwracają jej buty...  Za model śniegowców marki Bogner trzeba zapłacić co najmniej 899 zł.

Małgorzata Rozenek

BOGNER ŚNIEGOWCE
EOBUWIE
899 zł

Prowadząca "Projekt Lady" postawiła na białe śniegowce z ćwiekami! Buty wyglądają na bardzo masywne i mogą nie wszystkim się spodobać. Jedno jest pewne - one będą królować tej zimy! Doskonale będą łączyć się z luźnymi stylówkami. 

Małgorzata Rozenek
EOS

A Wam, jak się podobają? Skusiłybyście się na taki model, czy Wasz mężczyzna raczej by Wam na to nie pozwolił? :) 

Małgorzata Rozenek

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08